dodano: 2020-11-17 21:35:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED udostępnia porównanie Cyberpunk 2077 w wersji na Xbox One X oraz Xbox Series X. Jak prezentują się obie wersje?

Autor: AnoX
CD Projekt RED udostępnia porównanie Cyberpunk 2077 w wersji na Xbox One X oraz Xbox Series X. Jak prezentują się obie wersje?
43°
2

Cyberpunk 2077 ponownie w ciągu ostatnich dni ujrzeliśmy, tym razem za sprawą materiału wideo, porównującego wydania na Xbox One X oraz Xbox Series X.
 
Zapoznaj się także zRecenzja Eli Roth: Historia Horroru - sezon 2, serial dokumentalny kanału AMC prezentujący filmy grozy, nieco od kuchni
 
Polski gigant branży gier opublikował zupełnie nowy materiał wideo skupiający się na wersjach na konsole marki Xbox, kreując bezpośrednie porównanie pomiędzy Xbox One X oraz Xbox Series X.
 
W ramach Night City Wire Special, możemy zapoznać z kolejnymi scenkami z Night City, krok po kroku zapewniając nam jeszcze więcej satysfakcjonujących obrazków, które znakomicie wpadają w oko.
 
Trzeba przyznać, że obie wersje mogą się z wielu powodów podobać, jednakże wersja na XSX... wow, to naprawdę kawałek świetnej grafiki, dzięki której posiadacze tych konsol będą mogli liczyć na znakomitą jakość.
 
Rodzime studio zapowiada, że opracowywana jest także także kolejna wersja specjalnego show, która pozwoli nam się zapoznać z różnicami na konsolach Sony. To zapewne jednak nie nastąpi przed czwartkowym Night City Wire.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
  
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-18 12:26:55

Ja też nie widze roznicy i bez sensu sa takie porownania jak nic z tego nie mozna wyniesc. Wiadomo ze na starszej bedzie mozliwe ze troche przytnie ale te nowe konsole to niewypal a szczegolnie PS5 ;)

avatar redaktor
dodano: 2020-11-17 22:33:58

Prawie nie widać różnicy chodź mam wrażenie że na Xbox One trochę przycina

Reklama
Reklama