dodano: 2021-01-13 22:45:02
PC

Sieć pizzerii Da Grasso i gra World of Tanks wykonują kolejne krok wprowadzając Pizzę Czołgisty 2.0!

Autor: AnoX
Sieć pizzerii Da Grasso i gra World of Tanks wykonują kolejne krok wprowadzając Pizzę Czołgisty 2.0!
0

Sieć pizzerii Da Grasso i Wargaming, twórcy World of Tanks zapowiedzieli, że ponownie nawiązali współpracę, której efektem będzie Pizza Czołgisty 2.0.

W zeszłym roku mogliśmy zasmakować przepysznej pizzy Czołgisty, która była pierwszym efektem współpracy pomiędzy siecią Da Grasso oraz Wargamingiem.

Nie inaczej będzie w 2021 roku, gdy firmy ponownie łączą siły w wyniku czego będziemy mogli zasmakować pizzy Czołgisty w wersji 2.0 wraz ze specjalnym kodem dla nowych oraz obecnych graczy.

Zapoznaj się także z: Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na konsolach i nowym zwiastunem. Przez ograniczony czas, Little Nightmares w darmowej wersji

Nowa Pizza Czołgisty dostępna będzie w trzech rozmiarach 24, 32 oraz 42 cm z następującymi składnikami - ciasto, ser, salami, pepperoni, papryczki jalapenos, suszone pomidory oraz sos bbq.

W dodatku do znajdziemy dwa sosy gratis oraz wspomniany kod z 3 dniach konta premium, a dla nowych osób czołg VI poziomu Pantera Pudel wraz z 7-dniami konta premium.

Pantera Pudel 780x380 

Pizze będzie można zakupić do 14 lutego 2021 roku w cenach od 25,60 do 42,60 złotych, a wraz z kodem "PC10" będziecie mogli liczyć także na 10% rabat.

W samym World of Tanks wystartowała misja "Da Grasso" zapewnia możliwość odblokowania stylu "Polska szkoła", rezerwy osobiste oraz dodatkowe 20% zniżki na następne zamówienie w postaci dużej pizzy z napojem.

World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks na konsolach (obecna na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5) oraz mobilne World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama