dodano: 2022-09-22 10:05:02

The Invincible na PGA 2022, Weedcraft zmierza na konsole, Chernobyl Again na Kickstartera, The Valiant już z datą premiery... - Krótkie Info

aktualności news The Invincible na PGA 2022, Weedcraft zmierza na konsole
The Invincible na PGA 2022, Weedcraft zmierza na konsole, Chernobyl Again na Kickstartera, The Valiant już z datą premiery... - Krótkie Info
13°
0

The Invincible na PGA 2022, Weedcraft zmierza na konsole, Chernobyl Again na Kickstartera, The Valiant już z datą premiery... Więcej w Krótkie Info!

Organizatorzy targów Poznań Game Arena 2022 pochwalili się, że coroczni wystawcy w postaci 11 bit studios zjawią się na targach z pierwszy raz udostępnioną do ogrania wersją swojej gry The Invincible autorstwa Starward Industries. Wersja demonstracyjna będzie zawierać... około godzinę rozgrywki!

 

Oficjalnie ujawniono grę VR-ową Chernobyl Again, która już 11 października doczeka się startu kampanii na Kickstarterze, gdzie będzie można tytuł wesprzeć.

 

Weedcraft Inc doczekało się zapowiedzi wersji konsolowych, które ukażą się już 29 września bieżącego roku na PlayStation i Xboxach.

 

Zapoznaj się także z: Wyjątek - kosmiczny anime horror science-fiction. Premiera serialu Netflix w październiku

 

Dakar Desert Rally doczekało się wprowadzenia nowego zwiastuna, oddającego klimat lat 80. ubiegłego wieku oraz dakarowej rywalizacji.

 

The Valiant doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 19 października bieżącego roku.

 

Przeczytaj również: Return to Monkey Island zadebiutowała i zbiera bardzo dobre oceny. Przygoda Guybrusha zaczęła się na nowo

 

Zoria Age of Shattering to zupełnie nowy taktyczny RPG, autorstwa polskiego studia Tiny Trinket Games, której wydaniem zajmie się Anshar Publishing.

 

Coatsink oraz Over the Moon ogłosiły, że soulslike'a The Last Hero of Nostalgia będziemy mogli sprawdzić... także od 19 października!

 

Logitech zaprezentował nowy zestaw klawiatura + myszka do pracy: MX Master 3S i MX Keys Combo. Największy nacisk postawiono tym razem na komfort oraz precyzję.

Rozszerzamy nasze portfolio dla sektora biznesowego. MX Master 3S i MX Keys Combo for Business Gen 2 to doskonałe produkty dla doświadczonych profesjonalistów, które pomagają zmaksymalizować wyniki i zwiększyć produktywność - powiedział Joseph Mingori, dyrektor generalny działu B2B for Creativity & Productivity w Logitech.

Projektujemy urządzenia sprawdzające się w pracy hybrydowej z myślą o osobach indywidualnych, oferując sprzęty, które spełniają potrzeby działów IT i pracowników - dodaje Joseph Mingori.

 

Przeczytaj też:

 

MYTHIC to zupełnie nowy i debiutujący już za tydzień tytuł MMO starający się zabrać jak najwięcej z gatunku roguelite, ubierając zabawę RPG-ową w pixel-artową oprawę graficzną.

 

Hikvision pokazało nowe pamięci SD Hikstorage do uniwersalnych rozwiązań z serii M1, G2 czy H1. Modele mają spełnić różne oczekiwania w sferze wytrzymałości, wydajności oraz szybkości działania.

 

Metal Hellsinger doczekał się zupełnie nowego dziennika deweloperskiego, prezentującego jak tworzono muzykę do świetnie przyjętej strzelanki muzycznej.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama