dodano: 2020-06-17 23:40:01
PCPS4PS4 PROXBOX

The Riftbreaker rodzimego studia Exor Studios również jest dostępne w ramach Steam Summer Festival

Autor: AnoX
The Riftbreaker rodzimego studia Exor Studios również jest dostępne w ramach Steam Summer Festival
21°
0

Steam Summer Festival wystartowało, a my możemy się zapoznać z The Riftbreaker samodzielnie z domu, za sprawą wersji demonstracyjnej. Co opracowało Exor Studios?
 
Polskie studio udostępniło wersję demonstracyjną, którą od 16 do 22 czerwca 2020 roku będziemy mogli za darmo sprawdzić w ramach wersji demonstracyjnej Steam Summer Festival.
 
Real Boxing 2 w dalszym ciągu ciągnie Vivid Games do przodu! Gra ponownie świetnie sobie poradziła
 
Zamierzająca na ten rok produkcja dostarczy nam wyjątkową okazją do kolonizacji Galatei 37, gdzie posługując się z potężnym mechem jako Ashely S. Nowak będziemy próbowali przeprowadzić ten proces.
 
Dynamiczną oraz efektowną produkcję ujrzeć można było chociażby na targach Poznań Game Arena 2019, wcześniej można było się zapoznać z przygotowanym fragmentem rozgrywki.
 
Produkcja ma szansę ponownie sporo namieszać, starając się zapewnić społeczności rozgrywkę jeszcze lepszą niż miało to miejsce w bardzo dobrym X-Morph Defense!
 
The Riftbreaker - Wrażenia z Alphy 2 z jej nowościami i mechanikami
 
The Riftbreaker na komputerach osobistych powinno mieć premierę w 2020 roku. Zaplanowane zostały wersje także na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama