dodano: 2020-03-24 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Vampire The Masquerade - Coteries of New York: dziś na NSH, jutro Ps4

Autor: AnoX
Vampire The Masquerade - Coteries of New York: dziś na NSH, jutro Ps4
13°
0

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York dziś ma premierę na Nintendo Switch, na komputerach dostępna jest Deluxe Edition, jutro debiut na Playstation 4.
 
Polskie studio oficjalnie ogłosiło, że dziś ich najnowsza produkcja melduje się na konsolce Nintendo, a już jutro zagości również na najnowszych sprzętach Sony z rodziny PlayStation 4. W ten sposób nowe osoby mogą się zapoznać 
 
Co mogłyby dać prawa do Metal Gear, Castlevania i Silent Hill dla PS5?
 
Produkcja bardzo dobrze poradziła sobie początkowo na komputerach osobistych, gdzie tytuł świetnie się sprzedał oraz zebrał sporo pozytywnych opinii. 
 
Studio po mniejszych i większych sukcesach poprzednich tytułów Serial CleanerHalls of Horror na platformę strumieniową Mixer oraz Ritual: Crown of Horns, tym razem nadszedł czas na podbój "z wampirami" kolejnych platform.
 
Vampire The Masquerade - Coteries of New York zabiera nas do tytułowego miasta, gdzie zmierzą się ze sobą dwa potężne wampirze klany - Anarchowie i Carmilla. A my jako młody przedstawiciel gatunku będziemy musieli wybrać stronę oraz przetrwać w niezwykle emocjonującym konflikcie.
 
Posiadacze komputerów osobistych mogą się zapoznać także w ramach darmowej aktualizacji z zawartością z konsol, natomiast do zakupienia jest również wersje Deluxe Edition zawierająca cyfrową ścieżkę dźwiękową z 13 utworami, artbook z 70 stronami. Rozszerzenie można zakupić zarówno w w pakiecie jak również osobno.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ukazało się 11 grudnia 2019 roku)na komputerach osobistych. Wersja na Nintendo Switch i PlayStation 4 zadebiutowały 24 marca 2020 roku. Nie wiemy kiedy pojawi się wydanie na Xbox One. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5.
 
 
 
 
Draw Distance S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama