dodano: 2020-10-01 05:55:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Web App do FIFA 21 jest już dostępny, prezentując między innymi pierwszy sezon gry piłkarskiej!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
Web App do FIFA 21 jest już dostępny, prezentując między innymi pierwszy sezon gry piłkarskiej!
34°
0

FIFA 21 doczekała się wypuszczenia Web Appu, czyli powiedzmy małej rozgrzewki przed zasadniczą premierą gry. Co dostarcza nam wirtualna aplikacja i jej usługi?
 
Zapoznaj się także zRecenzja Optoma HD29He - Projektor, posiadający realne atuty, aby przekonać do siebie graczy!
 
Electronic Arts udostępniło platformę, dzięki której już teraz fani trybu Ultimate Team mogą się zaznajomić z podstawowymi pierwszymi krokami w grze.
 
Generalna obsługa jest podobna, choć warto zauważyć, że nie brakuje jednak małych, nowych akcentów, włączając w to nawet sezonowy model rywalizacji.
 
 
 
Przy mniejszym ruchu można się spokojnie zapoznać z przygotowującym się do premiery tytule, który od razu doczeka się pierwszego sezonu z nowymi wydarzeniami, dostępnymi nawet w dniu debiutu.
 
Twórcy po raz kolejny dopracowali interfejs, zmienili go wizualnie oraz postawili na jeszcze większą wygodę użytkowania i przemierzania cyfrowych boisk.
 
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na zagości 17 października PlayStation 5, natomiast wydania na Xbox S i Xbox X trafią na rynek 10 października. Gra będzie dostępna w abonamencie EA Play.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama