Ewolucje Ultimate Team - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Ewolucje Ultimate Team - EA Sports FC 24autor:Anox

ogolne_ea_fc_24_11_.jpg

Ewolucje Ultimate Team to nowa mechanika w EA Sports FC 24, sprawiająca, że będziemy mogli jeszcze mocniej się przywiązać do danego piłkarza, obecnego do dłuższego czasu w naszym składzie. Na czym polega system ulepszeń zawodników w EA FC 24?

Ewolucje Ultimate Team w EA Sports FC 24

Ewolucje Ultimate Team są nowością wprowadzoną w EA Sports FC 24, polegającą na specjalnych celach oraz osiągnięciach dla piłkarzy, po których spełnieniu ich karta zostanie ulepszona. W ten sposób zawodnicy, bez których nie wyobrażamy sobie składu, będą się mogli rozwijać wraz z naszym zespołem. 

Po zrealizowaniu Osiągnięć nasz zawodnik w UT 24 awansuje wraz z jego statystykami oraz parametrami, dzięki czemu tego typu piłkarze będą mogli pozostać użyteczni przez długi, długi czas.

Jak działają Evolutions w EA FC 24?

Przygotowany system Evolutions dzieli się na 3 progi ulepszeń, pierwszy polega na zrealizowaniu określonych osiągnięć, po czym następuje ulepszenie zawodnika o jeden stopień. Drugi oraz trzeci próg uzyskać możemy w ten sam sposób lub poprzez wydanie wydaniu określonej sumy środków (nie będą wymagane płatne UT Points).

Jak długo można ewoluować piłkarzy w EA Sports FC 24?

Przy okazji jednego ze zwiastunów dowiedzieliśmy się, że system Ewolucji będzie obowiązywać przez cały rok, zatem spokojnie samodzielnie możemy dbać o statystyki naszego najlepszego piłkarzy czy kilku zawodników w składzie.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners