Wybór Eksperta (Pundit Picks) - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Wybór Eksperta (Pundit Picks) - EA Sports FC 24autor:Anox

wybor_Eksperta_Pundit_Picks_w_EA_Sports_FC_24.jpg

Wybór Eksperta (Pundit Picks) to zupełnie nowe wydarzenie prowadzone w grze EA Sports FC 24, skupiające się na wskazaniu przez byłych piłkarzy i dziennikarzy najlepszych piłkarzy ich subiektywnym okiem. Na co mogą liczyć gracze? Jak często dochodzić będzie do wyróżnienia danego zawodnika?

Na czym polega Pundit Picks w EA Sports FC 24?

Pundit Picks (Wybór Eksperta) to zupełna nowość wprowadzona w EA Sports FC 24, której celem jest wyróżnienie indywidualne danego piłkarza, zgodnie z subiektywną wizją ekspertów z mediów w postaci DAZN oraz Sky Sports.

Zaproszeni do współpracy dziennikarze czy byli piłkarze będą mogli w pełni samodzielnie dobrać gracza, których ich zdaniem był najlepszy, wyróżnił się w wyjątkowy sposób czy też po prostu wywarł na nich największe wrażenie.

Kto dokona pierwszego wyboru w EA FC 24?

Pierwszy Wybór Eksperta (Pundit Picks) dokona Jamie Carragher ze Sky Sports. To właśnie on będzie odpowiedzialny za skazanie piłkarza oraz wyróżnienie go w grze EA Sports FC 24. Po dwóch lub trzech dniach specjalna karta znajdzie się na serwerach trybu Ultimate Team.

Wybór Eksperta (Pundit Picks) w EA Sports FC 24

  • ? (? , ?, ?) - ?

Jak często będą wybierani piłkarze w Wyborze Eksperta w EA FC 24?

Wybór Eksperta odbywać się będzie comiesięcznie w EA FC 24 w ramach programów Pundit Pick ligi LALIGA / DAZN, naprzemiennie kierując uwagę w stronę hiszpańskiej LaLigi oraz angielskiej Premier League.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners