Hypermotion Volumetric - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Hypermotion Volumetric - EA Sports FC 24autor:Anox

Hypermotion Volumetric napędzać ma EA Sports FC 24, nadając nowej grze wyraźnie wyższy poziom realizmu, przywiązania do detali, usprawnienie mechanik i systemów odpowiedzialnych nie tylko za fizykę, ale i za płynność spotkań.

Hypermotion Volumetric w EA Sports FC 24

Hypermotion Volumetric to ulepszona technologia Electronic Arts, za której sprawą w EA Sports FC 24 gracze odnajdą jeszcze lepiej odwzorowanych zawodników, znacznie poprawione animacje oraz udoskonaloną fizykę, przybliżające bardziej grę piłkarską do realnej rywalizacji.

Co obejmuje Hypermotion V w EA FC 24?

V umożliwił przeniesienie jeden do jeden ruchów, które piłkarze wykonali w trakcie realnych meczów piłkarskich, naśladując ich kroki i przenosząc je do rozgrywki, bazując na serii specjalnych kamer. To umożliwiło uwzględnienie wszystkich najważniejszych detali, ściśle związanych nie tylko z najlepszymi piłkarzami.

Dostępność Hypermotion V

Skanowanie i rejestracja potyczek 11 na 11 piłkarzy wraz z efektami przeniesienia efektów do cyfrowego świata, sprawdzić będzie można jedynie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S czy Xbox Series X.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners