Paczki - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Paczki - EA Sports FC 24autor:Anox

ogolne_ea_fc_24_8_.jpg

Paczki zasadniczo nie zmieniają się w EA Sports FC 24, ale Electronic Arts przygotowało pewne modyfikacje sprawiające, że nieco inną zawartość zestawu kart możemy otrzymać. Co warto wiedzieć o tym elemencie rozgrywki?

Paczki w EA Sports FC 24

O ile pod względem działania Paczki w EA Sports FC 24 nie zmienią się, o tyle gracze mogą spodziewać się pełnej obecności zarówno piłkarzy, jak i piłkarek. W obu przypadkach spodziewać się możemy kolejnej modyfikacji, otóż w EA FC 24 otrzymać możemy dwa typy kart dla tego samego zawodnika (na przykład model podstawowy oraz Złota czy TOTW).

Nowości w paczkach EA FC 24

Do tej pory autorzy nie zdecydowali się zapowiedzieć zbyt wielu nowości i zmian, nie zmienia to jednak faktu, że pojawia się jedna, ale naprawdę istotna. Otóż niekiedy w ramach znanego Walkoutu, gracze mogą pozyskać... aż 2 świetnych piłkarzy, co znacząco wzmocni nasz skład oraz sprawi, że wyraźnie poprawimy swoją "Jedenastkę".

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners