Tworzenie piłkarza - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Tworzenie piłkarza - EA Sports FC 24autor:Anox

licencjonowane_ligi_w_EA_Sports_FC.jpg

System tworzenia piłkarzy w EA Sports FC 24 doczeka się kilku zmian w zależności od tego, w jakich trybach gry (Kariera, VOLTA, Pro Clubs) chcemy je opracować, przygotować oraz prowadzić. Jakie zmiany zdecydowano się wprowadzić?

Tworzenie piłkarza w EA Sports FC 24

Tworzenie piłkarzy w EA Sports FC 24 pod względem ogólnikowym nie będzie się różnić znacząco, ale kanadyjskie studio zdecydowało się zaimplementować określone zmiany i nowości, mające jeszcze bardziej usprawnić wiele procesów czy zwiększyć poziom personalizacji.

Personalizacja piłkarzy w EA FC 24

Opracowywani w EA FC 24 piłkarze będą mogli dysponować nową opcją personalizacji, w postaci zaimplementowania do rozgrywki tatuaży. Od tej pory gracze będą mogli wybrać tego typu dodatek dla naszego zawodnika w Karierze oraz Pro Club.

Postacie w VOLTA i Pro Clubs

Electronic Arts zdecydowało się wprowadzić zmianę, za której sprawą postęp dokonywany przez naszą postać zarówno w Pro Klubach, jak i w VOLCIE mogą wspólnie dokonywać progresu poprzez treningi i płynne ich przechodzenie pomiędzy tymi trybami zabawy.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners