Ultimate Team - EA Sports FC 24

lubiegrac poradniki EA Sports FC 24 Ultimate Team - EA Sports FC 24



autor:Anox

ea_sports_fc_24_nowe_logo.jpg

Tryb Ultimate Team czekają spore zmiany w EA Sports FC 24, dostarczając graczom szereg nowości, modyfikacji, opcji oraz funkcji dostępnych dla graczy. Jak możemy zatem kształtować swój zespół w tym modelu zabawy?

Ultimate Team w EA Sports FC 24

Ultimate Team doczeka się odświeżenia EA Sports FC 24, korzystającego ze zmian w FIFA 23 oraz dodając do formuły kolejne zmiany i nowości usprawniające rozgrywkę, systemy oraz nasz własny klub i zestaw kart piłkarzy, jakimi będziemy dysponować.

Złote cechy/atrybuty piłkarzy w FUT 24

Electronic Arts zdecydowało się postawić na nową funkcję, czyli Złote cechy/atrybuty, które mogą spowodować, że w razie ulepszeń/specjalnych wariantów zostaną na przypisanej karcie wyróżniającego się piłkarza.

Brak kart zmian pozycji w EA FC 24 UT

Po zmianach ze wspomnianej FIFY 23, ostatecznie EA Sports odejdzie od kwestii kart zmiany pozycji, zawodnicy w EA Sports FC 24 będą dysponować większymi możliwościami zmiany pozycji, dzięki czemu całość systemowo stanie się znacznie bardziej elastyczna.

Kooperacyjne FUT Moments

EA Sports zadbało także o atrakcje w ramach trybu kooperacji w postaci FUT Moments, specjalnych wyzwań odnoszących się do słynnych osiągnięć różnych zespołów w realnej piłce. Wraz ze znajomymi będziemy mogli odgrywać najbardziej imponujące dokonania ze swoimi piłkarzami.

Mistrzostwo piłkarzy

W ramach Ultimate Team gracze otrzymają możliwość skorzystania z opcji Mistrzostwa Piłkarzy, dzięki czemu możemy doskonalić naszą kartę poprzez realizację określonych wyzwań. W ten sposób nasz skład organicznie stawać się będzie lepszy oraz bardziej wartościowy w ramach rynku wymian.

Piłkarki dołączają do FUT-a w EA Sports FC 24!

Oficjalnie piłkarski dołączają do głównego nurtu EA Sports FC 24 Ultimate Team, dostarczając graczom możliwość pozyskiwania zawodniczek ze specjalnych paczek, które występować będą w wersjach podstawowych, specjalnych oraz w postaci Ikon.

Męsko-żeńskie składy piłkarzy w EA FC UT 24

W EA FC UT 24 gracze będą mogli tworzyć męsko-żeńskie składy, dysponując obiema typami paczek kart oraz możliwością operowania pomiędzy piłkarkami oraz piłkarzami w ramach tego samego zespołu.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners