dodano: 2020-02-22 12:00:01
PC

Caliber z zapisami do zamkniętych beta testów! Gra będzie na IEM Expo

Autor: AnoX
Caliber z zapisami do zamkniętych beta testów! Gra będzie na IEM Expo
11°
0

Caliber, czyli najnowsza wieloosobowa gra Wargamingu i 1C Game Studio, doczekała się startu zapisów do zamkniętych beta testów. Tytuł pojawi się na IEM Expo.
 
1C Game Studios wraz z Wargamingiem zapraszają graczy do zapisania się na stronie gry do zamkniętych beta testów, dzięki którym gracze będą się mogli zapoznać z przedpremierową wersją trzecioosobowej strzelanki. Ta w tej chwili zgromadziła przeszło milion graczy w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw.
 
Tytuł dostępny będzie w modelu free-to-play, lecz zanim nastąpi premiera pełnej wersji, gracze będą się mogli zapoznać z wcześniejszymi wersjami.
 
Grę dotychczas sprawdził ponad milion graczy, którzy rozegrali ponad 53 miliony starć. Niebawem na Starym Kontynencie będziemy mogli sprawdzić jak rozgrywka wieloma operatorami się prezentuje i co nam daje.
 
Rozgrywka dostarczy nam czteroosobowy tryb współpracy naprzeciw sztucznej inteligencji oraz zweryfikować będziemy mogli swoje umiejętności na tle innych graczy w ramach spotkań dwóch drużyn po czterech graczy.
 
W ramach czterech klas postaci będziemy mogli sprawdzić przedstawicieli poszczególnych służb zbrojnych takich państw jak Polska (GROM), Ameryka (Navy SEALs) czy Niemcy (KSK - Kommando Spezialkräfte).
 
Jak wypada Terminator w Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint?
 
Zamknięte beta testy na Starym Kontynencie zagwarantują nam nową zawartość, historie oraz kolekcje.
 
Jeżeli wybieracie się za tydzień na IEM 2020 to będziecie mieli okazję sprawdzić Caliber właśnie w Katowicach. Gra dostępna będzie w IEM Expo od 28 lutego do 1 marca 2020 roku na stoisku firmy Wargaming. Na miejscu będzie można sprawdzić tryb współpracy oraz potyczki 4 vs. 4.
 
- Dopilnujemy aby gracze w Europie dostali tak dużo zawartości jak to tylko możliwe, wliczając w to więcej operatorów z różnych państw, nowe mapy i fabułę, która przyniesie więcej kontekstu do rozgrywki. Dołącz poprzez podanie e-maila na stronie i oczekuj na dalsze kroki – europejskie testy są tuż za rogiem. – mówi Kirill Stadnik, dyrektor gry Caliber.
 
- Jesteśmy bardzo wdzięczni za gorące przyjęcie naszego tytułu w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw i mamy nadzieję na wzrost bazy graczy w Europie. Przyjmowanie nowych rekrutów do nadchodzącej zamkniętej bety rozpoczynamy mocnym akcentem – wersją grywalną na IEM Expo w Polsce! – dodaje Alex Morozov, dyrektor marketingu gry Caliber. 
 
Caliber pojawi się na IEM Expo 2020.
 
Strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama