dodano: 2020-02-05 06:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED tak mocne i cenione jeszcze nie było!

Autor: AnoX
40°
1
CD Projekt RED tak mocne i cenione jeszcze nie było!
Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier 2020 roku, co potwierdzają obecne wyniki CD Projekt RED na giełdzie.
 
Polski gigant branży gier tak wysokich notowań jeszcze nie posiadał, a rezultaty z dnia na dzień są coraz wyższe. Rekordowe rezultaty imponują i potwierdzają znakomite zaufanie do rodzimego studia specjalizującego się w RPG-ach.
 
 
Po przesunięciu premiery dostrzegalny był spory spadek, jednakże wiele osób postanowiło wykorzystać tę sytuację, szczególnie w kontekście dynamicznego wzrostu spółki.
 
Rekordowe wyniki uzyskano na ponad pół roku przed premierą gry, która potencjalnie powinna być hitem, jednakże wiążą się z nią pewne wątpliwości, o których wspominaliśmy.
 
Ostatni kurs na poziomie 305,0000 to znakomity wynik, to w zasadzie historyczny rekord, który udało się wczoraj uzyskać. Warto będzie się bliżej przyjrzeć notowaniom tuż przed embargo na oceny i później tuż przed premierą.
 
Rosnąca tendencja bez wątpienia już się nie zatrzyma, jednakże w ostatecznym rezultacie może to sprawić, że koniec końcu będziemy mogli mówić o absolutnym hicie wciągającym wszystkich na wiele, wiele godzin. 
 
W chwili obecnej twórcy z wielkim wysiłkiem starają się optymalizować swój tytuł, przy okazji naprawiając błędy oraz podnosząc krok po kroku jakość tytułu oraz jego kluczowe elementy.
 
Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki, aby wraz z kolejnymi miesiącami praca była łatwiejsza i przyjemniejsza dla pojedynczych pracowników, ponieważ potwierdzać to będzie, że warto czekać do drugiej połowy września. 
 
Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
 
cdp-red-historyczne-wyniki

źródło: gpw.pl/spolka?isin=PLOPTTC00011

Komentarze (1):
avatar PanDamian
dodano: 2020-02-05 16:24:13

Ciekawe, kiedy polecą na łeb, na szyję. To niezdrowe, że CDP ma większą kapitalizację giełdową niż np. Pekao.

Reklama
Reklama