dodano: 2020-06-22 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 doczeka się serii komiksów, za którą odpowiadać będzie wydawnictwo Dark Horse!

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 doczeka się serii komiksów, za którą odpowiadać będzie wydawnictwo Dark Horse!
23°
0

Cyberpunk 2077 to kolejna marka, przy której współpracować będą ze sobą CD Projekt RED oraz wydawnictwo Dark Horse, znane z nowych komiksów z serii Wiedźmin.
 
Po przesunięciu premiery Cyberpunk 2077 dochodzi do sytuacji, w której kolejne elementy składowe przestają się spajać w spójny obraz marketingu, nie inaczej jest w przypadku dzisiejszego tematu wpisu.
 
Niedawno swoją premierę zaliczyła specjalna konsola Xbox One oraz efektowny pad, tymczasem gra ukaże się za prawie pół roku.... Nieco lepiej będzie z serią komiksów od Dark Horse, która zagości na rynku we wrześniu 2020 roku.
 
Dzieło pisane przez Cullena Bunna nie będzie towarzystwem, a w zasadzie stanowić będzie dla części graczy element rozgrzewkowy przygotowujący nas do listopadowej premiery gry.
 
 
Cyberpunk 2077 Trauma Team ma się skoncentrować na historii Nadii, będącej pracownikiem medyczno-wojskowym korporacji Trauma Team International, która po porażce poprzedniej misji ledwie przetrwała.
 
cyberpunk-2077-trauma-team-comic-book-cover
 
Gdy udało jej się przetrwać pozostała z niczym, w związku z czym musimy od nowa odbudować swoją pozycję oraz stworzyć nowy zespół, z którym powróci do pracy na pełnych obrotach. W chwili obecnej nie ujawniono na ile opowieść z komiksu będzie lub nie wiązać się bezpośrednio do fabuły gry, jednakże być może napotykamy na bohaterkę w ramach kampanii gry.
 
 
Komiks narysowany przez Miguela Valderramę zaliczy swoją premierę 9 września 2020 roku, wobec czego zagramy nie za tydzień, a za 2 miesiące....
 
Jak widać dotychczasowe elementy kampanii marketingowej przestają się składać, nie wspominając już o upadku cdp.pl, które wcześniej także oberwało i to mocno właśnie ze względu na problemy komunikacyjne z CDP RED.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-comic-series-trauma-team/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama