dodano: 2020-06-09 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Nowe informacje o Cyberpunk 2077 kształtują obraz nie tylko wielkiej, ale także jeszcze głębszej pod wieloma względami produkcji!

Autor: AnoX
Nowe informacje o Cyberpunk 2077 kształtują obraz nie tylko wielkiej, ale także jeszcze głębszej pod wieloma względami produkcji!
31°
0

Najnowsze wieści dotyczące Cyberpunk 2077 obrazują jak głęboką grę kończy CD Projekt RED i czego się możemy spodziewać po przygodach w Night City!
 
Rodzime studio to tu, to tam przekazuje pojedyncze informacje o swoim projekcie, które powoli kształtują się w dokładniejszy obraz poszczególnych elementów świata przedstawionego oraz rozgrywki.  
 
Te często kształtują postacie niezależne, których nie tylko będzie więcej względem Wiedźmina 3 Dziki Gon, ale także przeszło 1000 z nich będzie posiadać swoje własne, codzienne życie. Przykłady mamy mieć okazję ujrzeć podczas wydarzenia Night City Wire.
 
Warto jeszcze podkreślić, że mowa jest tutaj o liczbie dotyczącej, ręcznie rozpisanej i realizowanej codziennej listy aktywności. Niestety póki co nie wiemy jak obszerne są to działania, choć pewnie ujrzymy wiele filmików, gdzie ktoś przechodzą się za wybranym przez siebie NPC-em.
 
 
Świat przedstawiony ma być mniejszy niż z ostatnich przygód Geralta, jednakże gdy dodamy do tego kilka poziomów oraz jeszcze więcej "żyjących" cyfrowych obywateli, to otrzymujemy zupełnie nowy poziom symulacji miasta.
 
Wspomniane dane wskazują także, że być może tym razem o wiele więcej person jakie napotkamy będzie posiadać także wyraźniej odmienny wygląd, co niestety zawodziło w Dzikim Gonie, przekładając się na pewną dawkę niezadowolenia obecnego w gorszej formie jeszcze w Assassin's Creed Origins oraz Assassin's Creed Odyssey.
 
Dokonania wizualne będą jeszcze lepsze, padło ze strony twórców wręcz porównanie, że różnica może przypominać nawet różnicę pomiędzy Wiedźminem 2 Zabójcy Królów, a Wiedźminem 3 Dziki Gon.
 
Mapa ma być wypełniona atrakcjami, przy czym nie będą na niej mniej istotne znaczniki, przejrzystość ma być uzyskana ze względu na najważniejsze kwestie. To może być istotne podczas podchodzenia do zadań, które mają zaoferować nam 3 razy więcej rozwiązań zadań niż miało to miejsce w poprzedniej grze studia.
 
 
Każda ścieżka ma zaoferować nam interesujące atrakcje oraz sporo świeżości, próbując wykorzystać możliwości naszego protagonisty oraz technologii, rozwiązań czy umiejętności protagonisty.
 
Od czasu poprzednich prezentacji gier zdecydowano się wprowadzić spore zmiany dotyczące walki wręcz, przy czym warto zauważyć brak informacji dotyczących systemu strzelania, co będzie jeszcze istotniejsze...
 
Cyberpunk 2077 będzie dostępny od 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-npcs/ https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/gycl3c/a_list_of_all_things_i_found_important_from/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama