dodano: 2020-03-02 15:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 z nowym polskim dystrybutorem, który została...

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 z nowym polskim dystrybutorem, który została...
14°
0

Cyberpunk 2077 doczekał się zmiany polskiego wydawcy, pełniącego rolę dystrybutora gry. Cdp.pl zamieni w tej roli firma Cenega Polska.
 
CD Projekt nawiązał współpracę z Cenegą Polska w wyniku czego to właśnie ta druga firma zajmie się dystrybucją gier największego producenckiego giganta gier. Sytuacja jest wynikiem ostatniego przesunięcia premiery oraz jej efektów, które najmocniej dotknęły cdp.pl.
 
W wyniku podjętych działań Cenega odpowiedzialna będzie za dystrybucję Cyberpunka na polskim rynku, jednocześnie dotykają także innych gier.
 
Co może pójść nie tak w Cyberpunk 2077? Pięć głównych obaw
 
Efektem tej strategii będzie rozszerzenie oferty także o gry z serii Wiedźmin, na czele z Wiedźminem 3 Dziki Gon.
 
To kontynuacja współpracy obu firmy, która wcześniej dotyczyła rynku węgierskiego, gdzie Cyberpunk 2077 odpowiedzialny jest za wydanie tytułu lokalnie. Podobnego typu działania od lat obowiązują także na Słowacji czy w Czechach.
 
Jak sprzedawały się wersje pudełkowe? MediaMarkt i zestawienie
 
— Cenega to doświadczony dystrybutor i nasz sprawdzony partner poza granicami Polski — powiedział Michał Nowakowski, Członek Zarządu CD PROJEKT S.A. — Nasza dotychczasowa współpraca nad promocją gry Cyberpunk 2077 na Węgrzech sprawia, że jestem przekonany, iż działania dystrybucyjne w kraju będą przebiegać na równie wysokim poziomie.
 
— Cyberpunk 2077, to nie tylko wyjątkowo oczekiwany przez graczy z całego świata tytuł, ale też marka, która ma wyjątkowe znaczenie w naszym kraju. CD PROJEKT RED to zespół profesjonalistów i pasjonatów, których dotychczasowe dokonania są gwarancją, że ich najnowsza produkcja będzie doskonała. Rozszerzenie naszej współpracy na Polskę, to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że będziemy mogli wykorzystać nasze doświadczenie w dystrybucji przy tak ważnej premierze gry —
powiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.
 
Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
  

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama