dodano: 2020-07-10 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Twórcy Cyberpunk 2077 zaprezentowali dzielnicę Westbrook, robiącą wielkie wrażenie swoim projektem futurystycznym

Autor: AnoX
Twórcy Cyberpunk 2077 zaprezentowali dzielnicę Westbrook, robiącą wielkie wrażenie swoim projektem futurystycznym
30°
0

CD Projekt RED oficjalnie zaprezentował dzielnicę Westbrook, która może być jedną z ciekawszych przestrzeni w Night City w Cyberpunk 2077
 
Polskie studio po przesunięciu premiery Cyberpunk 2077 na listopad, tymczasem studio postara się zamazać tę skandaliczną plamę, serwując nam szerszy zakres informacji o grze.
 
Tak było już nieco wcześniej, ale co z tego wyszło to dziś wiemy na podstawie późnego doprecyzowania kwestii modyfikowania pojazdów w ramach świata przedstawionego.
 
Tym razem poznaliśmy coś, co raczej nie zostanie wycięte ;) czyli jedną z sześciu głównych dzielnic, które znajdą się w tej wizji Night City. 
 
Westbrook to miejsce, które stanowi pod wieloma względami marzeniu wielu fanów futurystycznej rzeczywistości. Potężne konstrukty, imponujące drogi oraz infrastruktura utrzymującą to miasto.
 
Nowiutkie porównanie graficzne prezentuje jak bardzo pięknieje Cyberpunk 2077! Różnice są momentami olbrzymie! Pytanie brzmi jednak...
 
To właśnie tutaj żyją jedne z najbardziej znanych oraz bogatych person, które mogą sobie pozwolić na gigantyczne wydatki. To właśnie tutaj często zapadają najważniejsze decyzje oraz uzgodnienia odnośnie życia wielu innych mieszkańców miasta.
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama