dodano: 2020-09-15 20:00:01
PC

Ghost on the Shore dostępna w wersji demonstracyjnej podczas PAX EGX Digital. Zanurz się w narracyjną, eksploracyjną podróż

Autor: agusia16
Ghost on the Shore dostępna w wersji demonstracyjnej podczas PAX EGX Digital. Zanurz się w narracyjną, eksploracyjną podróż
0

Ghost on the Shore studia like Charlie w wersji demonstracyjnej podczas wydarzenia PAX EGX Digital. Zanurz się w narracyjną, eksploracyjną podróż, Steam.
 
Trwające wydarzenia PAX EGX online, jest okazją dla twórców na pokazanie swoich nadchodzących projektów, będących w mniej lub bardziej zaawansowanej formie. Tak jest także z narracyjno - eksploracyjną przygodówką studia like Charlie, których Ghost on the Shore jest obecnie dostępny w wersji demonstracyjnej na Steam.  
 
Przeczytaj także: Wrażenie z wersji demonstracyjnej narracyjnego i eksploracyjnego Ghost on the Shore. Opowieść pewnego ducha zamkniętego w ciele kobiety
 
Ghost on the Shore będzie prezentowane w wersji demonstracyjnej, która my już mieliśmy okazję sprawdzić, od 12 do 20 września, podczas wspomnianego wydarzenia. Ci z graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować nadchodzącego, kolejnego po darmowym Marie's Room, projektu przygodowego, zapoznają się z tytułem, który grać będzie na naszych emocjach. Gra, której wydawcą jest Application Systems Heidelberg, mające na swoim koncie mnóstwo gier przygodowych, które my mieliśmy okazji opisywać w recenzjach i poradnikach, takich jak: LUNA the Shadow DustLamplight City czy Unforessen Incidents, nie ma jeszcze swojej daty premiery. 
 
Ghost on the Shore to gra nastawiona na narrację, w nieco melancholijnym klimacie, przybliżająca nam podróż pewnej kobiety, która została nawiedzona przez ducha. Gra przedstawia historię Riley, która uciekając przed ojcem, przypadkowo znajdzie się na opuszczonej wyspie Rogue. Tam zostanie nawiedzona przez ducha Josha, martwego tak długo, że nie pamiętającego prawie nic ze swojego dawnego życia. Nie opuści on głowy dziewczyny, dopóki ta nie pomoże mu przypomnieć sobie jego życia, przy okazji poznając tajemnice wyspy. 
 
Premiera gry nie została jeszcze dokładnie określona. Przygodówka zadebiutuje na Steam jeszcze w tym roku, w wersji na PC.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama