dodano: 2020-04-16 07:15:02

Lista gier na Xbox Series X - W co będziemy mogli zagrać na start? Jakie gry trafią później?

aktualności publicystyka Lista gier na Xbox Series X - W co będziemy mogli zagrać na start? Jakie gry trafią później?
Lista gier na Xbox Series X - W co będziemy mogli zagrać na start? Jakie gry trafią później?
52°
1

Które gry zmierzają na nową konsolę Microsoftu? Tutaj znajdziecie ogłoszone gry na początku dziewiątej generacji konsol. Oto lista gier na Xbox Series X!
 
Szczególnie na początku każdej generacji konsol gracze starają się śledzić jakie tytuły zmierzają na konkretny sprzęt, w związku z czym zdecydowaliśmy się przedstawić Wam specjalne zestawienie gier na Xbox X.

Duża biblioteka na Xbox Series X? Tak, dzięki Wstecznej Kompatybilności!

Nim przejdziemy do zasadniczej części muszę wpierw zaznaczyć, że Gigant z Redmond potwierdził, że ich najnowsza konsola będzie posiadać pełne wsparcie dla Wstecznej Kompatybilności, a co za tym idzie od dnia premiery sprzęty mamy mieć okazję do zapoznania się z grami z poprzedniej generacji konsol (Xbox One, Xbox 360, Xbox). Jeżeli chcielibyście przejrzeć bibliotekę dostępną dotychczas na urządzeniach Microsoftu, znajdziecie ją w naszej Encyklopedii gier.
 
Poniżej znajdziecie w zasadzie dwie listy, pierwszą skupioną na grach ekskluzywnych oraz drugą skoncentrowaną na tytułach dostępnych na obu konsolach.
 
Ponadto zdecydowaliśmy się także wyróżnić polskie gry, które w najbliższych miesiącach będą dostępne także na tym sprzęcie.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z tekstem poświęconym technologii Smart Delivery (Inteligentne pobieranie), potwierdzającej że dany tytuł w pełni obsługuje możliwości nowej konsoli Microsoftu.

Najważniejsze gry wychodzące na początku Xbox X (Xbox Series X)

Gry ekskluzywne na Xbox Series X od Xbox Game Studios

Halo Infinite

Najważniejsza ekskluzywna gra na premierę konsoli Xbox Series X, której wydarzenia toczą się bezpośrednio po wydarzeniach z Halo 5 Guardians. Głównym bohaterem ponownie jest niezawodny Master Chief, próbujący po raz kolejny zapewnić światu spokój po chaosie wywołanymi wielką wojną ze Strażnikami. To jednak tylko początek wielkich zmian, które Halo Infinite wprowadzi do serii.
 

Hellblade II: Senua's Saga

Senua’s Saga Hellblade II to kontynuacja Hellblade: Senua's Sacrifice, znakomitego tytułu z 2017. Trzecioosobowa gra przygodowa z elementami zagadek oraz akcji, przeplatanymi problemami psychologicznymi głównej protagonistki. To właśnie ten tytuł towarzyszył prezentacji wyglądu najnowszej konsoli Microsoftu.
  

Everwild

Everwild dostajemy możliwość zwiedzania baśniowego świata pięknego dzikiej natury oraz wyjątkowych stworzeń. Krótki materiał wideo szykuje dla nas śliczne przygody w 60 klatkach na sekundę.
 

Gry wykreowane przez firmy zewnętrzne na Xbox X

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to niewątpliwie absolutnie najważniejsza Polska gra, budząca gigantyczne emocje u graczy z całego świata. CD Projekt RED rozkochał w sobie graczy, a Grupa CD Projekt podbija nie tylko Giełdę Papierów Wartościowych, ale także wznosi producentów na szczyty notowań w całej Europie! Cały glob już nie może się doczekać wyprawy do Night City.
 

Dying Light 2

Dying Light 2 to kolejny potencjalny wielki hit, który może wznieść Techland na wyżyny, udowadniając że firma z Wrocławia potrafi tworzyć najwyższej jakości tytuły podnoszące jakość gatunku. Pierwszy Dying Light okazał się świetny, lecz dopiero druga odsłona ma realne szanse powalczyć o miano najlepszej w swojej kategorii.
 

The Medium

Bloober Team po raz kolejny nawiązało współpracę z Microsoftem, tym razem prezentują horror The Medium, który zabierze nas do Krakowa okresu okupacji komunistycznej, gdzie przyjdzie nam się wcielić w osobę zajmującą się kontaktami pomiędzy dwoma odmiennymi światami - rzeczywistszym oraz światem mroku i duchowości, wypełnionego dramatem wielu zmarłych.
 

Marvel's Avengers

Square Enix zaangażowało niemalże wszystkie swoje studia, aby te opracowały hit z segmentu AAA mający dostarczyć graczom imponującą propozycję o najsłynniejszej grupie superbohaterów Marvela. Efekt końcowy może nie okazać się najlepszy w historii, jednakże długotrwałe wsparcie, znane postacie oraz wsparcie przez wiele, wiele lat może uratować ten projekt przed kompromitacją.
 

Lista gier na Xbox Series X na start generacji:

 
Najważniejsze informacje o Xbox Series X znajdziecie w dedykowanym wpisie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-07 11:48:54

Troche tego jest i moim zdaniem o wiele lepiej sie prezentuje nowy Xbox od PS5 ale Ci co maja klapki na oczach zawsze beda wspierac monopolistow jak np. tez Intela.

Reklama