dodano: 2020-09-20 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Kampania fabularna w Cyberpunk 2077 będzie krótsza niż ta z Wiedźmina 3! To efekt uwag oraz statystyk właśnie z Dzikiego Gonu

Autor: AnoX
Kampania fabularna w Cyberpunk 2077 będzie krótsza niż ta z Wiedźmina 3! To efekt uwag oraz statystyk właśnie z Dzikiego Gonu
46°
0

Jak długa będzie kampania fabularna w Cyberpunk 2077? Twórcy przygotowali krótszą zawartość, bazując na statystykach i uwagach graczy.
 
Patrick Mills podczas jednego z wywiadów na Twitchu zdradził, że kolejna gra studia CD Projekt RED będzie... krótsza w ramach głównej kampanii fabularnej, aniżeli w przypadku Wiedźmina 3 Dziki Gon.
 
Zgodnie z howlongtobeat Dziki Gon zajmował graczom średnio 50 godzin, co jest rezultatem na poziomie ostatniej Zeldy oraz dostrzeganie większym niż chociażby... Grand Theft Auto VGhost of Tsushima czy nawet... Assassin's Creed Odyssey, który przez sporą część graczy uznawany jest za sztucznie przedłużony także w kwestii głównego wątku.
 
Studio otrzymywało od społeczności informacje wskazujące na to, że wielu jej członków zmęczyło się kolejnymi przygodami Geralta, co potwierdziły statystyki poszczególnych przejść.
 
Nie otrzymaliśmy konkretnych liczb, jednakże spodziewać się możemy w przypadku C2077 liczyć na nieco inne podejście, w ramach którego otrzymamy wiele interesujących wątków oraz misji pobocznych, dzięki którym będziemy mogli skończyć grę nawet bez skończenia głównego wątku.
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-shorter-witcher-3/

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama