dodano: 2019-12-02 14:00:12

Krótkie Info #182 - Story of a Gladiator, Black Desert, TW Warhammer 2

Autor: AnoX
Krótkie Info #182 - Story of a Gladiator, Black Desert, TW Warhammer 2
14°
0

Jak Wam mija poniedziałek? Ciężko jest? Postaramy się poprawić Wam humor wieściami o Story of a Gladiator i . Więcej znajdziecie w Krótkie Info #182!
 
 
Story of a Gladiator w minioną środę zagościło na rynku, dzięki czemu fani mogą się już zapoznać z niezależnym tytułem umożliwiający nam stanięcie się dzielnym gladiatorem dostarczającym rozrywkę poprzez ryzykowanie własnym życiem.
 
Karta na Steam
 
 
 
Black Desert Online doczekało się Sukcesji, czyli zupełnie nowych umiejętności którego starając się połączyć ze sobą zarówno dawne umiejętności wraz z nowymi pomysłami i wzmocnionymi mocami i efektami.
 
 
 
Total War Warhammer II doczekało się ogłoszenia daty premiery najnowszego dodatku znanego jako The Shadow & The Blade skupionego wokół mrocznych starć odbywających się w oryginalnym i brutalnym świecie. Ciemność wkrótce znów powstanie - od 12 grudnia 2019 roku.
 
 
 
Call of Duty Modern Warfare - Konflikt społeczność, a twórcy trwa
 
 
Lonely Mountains: Downhill pojawi się na zbliżającej się wielkiej e-sportowej imprezie - DreamHack Winter 2019. Gra dostępna będzie na stanowiskach związanych z abonamentem Xbox Game Pass.
 
 
 
Strike Force Kitty doczekało się swojej premiery na Nintendo Switch, gdzie gracze do 12 grudnia 2019 roku będą mogli zakupić nietypową opowieść o dzielnych kotach ze zniżką wynoszącą 20%. Uratowanie księżniczki nie będzie łatwe, ale bez wątpienia zaoferuje nam sporo zabawy.
 
 
 
Blood of Steel właśnie znajduje się w ramach beta testów na Steam, gdzie od 12 grudnia 2019 roku rozpoczną się otwarte testy tej produkcji MOBA. Darmowa produkcja na szeroką skalę dostarczy nam masę atrakcji oraz wielką skalę konfliktu... w którym znajdzie się nawet Leonidas!
 
Karta na Steam
 
 
 
Recenzja Jenny LeClue - Detecivu, nie do końca klasyczna przygodówka
 
 
Neon Noodles oficjalnie zagościło na Steamie w ramach programu Wczesnego Dostępu, dzięki czemu fani gotowania mogą się cieszyć symulatorem programowania robota i jego kolejnych towarzyszy, którzy stworzą dla nas najlepsze danie w jak najkrótszym czasie.
 
Karta na Steam
 
 
 
Winter Fury Longest Road to zupełnie nowa gra wojskowa stworzona na platformy wirtualnej rzeczywistości, która na komputerach osobistych dostarcza nam różnorodne atrakcje od zwykłej walki jako piechur po przebywanie w środku czołgu.
 
 
 
Vulpine oficjalnie zagościła w Perfect World Mobile, gdzie będziemy mogli od teraz wybrać także swojego zwierzęcego towarzysza wspomagającego nas w zabawie.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama