dodano: 2019-02-25 14:20:02

Pennywise: The Story of IT, dokument o kulisach mini serialu

Pennywise: The Story of IT, dokument o kulisach mini serialu
0

Pennywise: The Story of IT, serial dokumentalny o kulisach powstawania mini - serialu To z roku 1990, przybliży widzom postać przerażającego, ale i tajemniczego klauna Pennywise'a.
 
Krótki serial, który swoją premierę miał w roku w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, na motywach jednej z najlepszych powieści Stephena Kinga, cieszył się wśród widzą niesamowitą popularnością, wywołując dreszczyk emocji, między innymi zagadkową i przerażającą postacią klauna Pennywise'a, porywacza dzieci.
 
To - recenzja pierwszego rozdział filmu
 
Jeszcze w tym będziemy mogli poznać nieco bliżej postać klauna z serialu i książki niezwykle płodnego pisarza, autora między innymi Gry Geralda, Mgły czy filmu 1922 za sprawą filmu, tym razem dokumentalnego
 
Gra Geralda - recenzja
 
Przy okazji poznamy kulisy powstawania serialu, twórcy pokażą widzom unikalne materiały archiwalne, które do tej pory nie miały okazji ujrzeć światła dziennego. Na temat pracy nad mini produkcją wypowiadać się będą zarówno autorzy, jak i aktorzy biorący udział w produkcji, w której udział wzięli: Tim Curry (klaun Pennywise), Seth Green, Richard Thomas, Emily Perkins i Bart Mixon.
 
Mgła (The Mist) - recenzja serialu
 
Premiera dokumentu nie jest jeszcze znana. Ma on zadebiutować w tym roku, być może wraz z premierą drugiej części nowej wersji TO, której rozdział pierwszy zadebiutował na ekranach kin w 2017 roku. 
 
1922 - recenzja filmu Netflixa
 
Póki co autorzy zachęcają do zapoznania się ze zwiastunem filmowym tworzonego i nadchodzącego dokumentu Pennywise: The Story of IT, do którego obejrzenia zachęcamy, przy okazji zapraszając do przeczytania recenzji pierwszego rozdział najnowszej adaptacji książki Kinga.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama