dodano: 2020-06-17 06:00:01

PlayStation 5 doczeka się mnóstwa gier ekskluzywnych? Jim Ryan zapowiada zmianę strategii i mocniejszy nacisk właśnie na exy! R&C Rift Apart z więcej niż jednym protagonistą!

Autor: AnoX
PlayStation 5 doczeka się mnóstwa gier ekskluzywnych? Jim Ryan zapowiada zmianę strategii i mocniejszy nacisk właśnie na exy!  R&C Rift Apart z więcej niż jednym protagonistą!
0

Jim Ryan zapowiada zmianę strategii Sony dotyczącej gier ekskluzywnych dla PlayStation 5! Czas na nową erę dla tytułów na wyłączność. Rift Apart z bohaterką!
 
Jim Ryan nie poprzestaje na jednym wywiadzie i tym razem dzieli się informacjami, które mogą okazać się dla graczy absolutnie wyśmienite, szczególnie spoglądając na przyszłość PlayStation 5!
 
Stojący obecnie na czele Sony przedstawiciel zapowiedział, że największą różnicę w doświadczaniu gier mamy uświadczyć za sprawą zaawansowanego systemu 3D audio wspieranego przez silnik Tempest oraz za sprawą haptycznych wibracji wykorzystywanych w nowiutkim kontrolerze DualSense.
 
Nowa strategia Sony zakłada, że gry ekskluzywne staną się niezwykle istotne, w zasadzie to będą najważniejsze w nadchodzącej generacji konsol. Korporacja chce iść tym tropem zapowiadając nową erę dla tego typu produkcji.
 
 
Póki co... no nie oszukujmy się, firma nie przedstawiła praktycznie nic, a jej "polowanie" na utalentowane studia zakończyło się na... Insomniac Games, które i tak przez wiele, wiele lat tworzyło tytuły tylko dla Sony. A konkurencja nie śpi i rozszerza skład Xbox Game Studios.
 
Najnowszy sprzęt został zaprojektowany z myślą o łatwiejszym możliwością kreowania gier, jednocześnie zapewniając im sporo narzędzi do opracowywania wielkich hitów na PlayStation 5, przy których naturalnie od razu objawiają się chociażby Marvel's Spider-Man Miles Morales, Gran Turismo 7 czy też Horizon Forbidden West.
 
Ponadto studio Insomniac Games za pośrednictwem swoje Twittera potwierdzili wczoraj, że w Ratchet & Clank: Rift Apart będzie nam pokierować nie tylko tytułowym Ratchetem, ale także i tajemniczą bohaterkę, którą ujrzeć mogliśmy na pierwszym zwiastunie.
 
 

źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/on_ps5_exclusive_games_will_be_more_important_than_ever_before_says_sony

Komentarze (0):
Reklama
Reklama