dodano: 2020-06-28 02:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Zwiastun Cyberpunk 2077 sugerował, że gra mocno przypomina GTA. Czy faktycznie będziemy mogli równie mocno szaleć? Czy gra posiada system moralny?

Autor: AnoX
Zwiastun Cyberpunk 2077 sugerował, że gra mocno przypomina GTA. Czy faktycznie będziemy mogli równie mocno szaleć? Czy gra posiada system moralny?
34°
1

Cyberpunk 2077 podczas Night City Wire doczekało się szalonego zwiastuna przypominającego serię GTA, co jednak z systemem moralnym? Co z łamaniem prawa?
 
Ostatnie wydarzenie związane z Cyberpunkiem, doczekało się prezentacji bardzo mocnego zwiastuna, który naturalnie natychmiast zbudował wielkie nadzieje związane z szansą sporego podobieństwa do serii Grand Theft Auto. Czy tak faktycznie ma być?
 
Zgodnie z nowymi wskazaniami gra nie posiada tradycyjnego systemu moralnego, w wyniku czego będziemy mogli w razie zainteresowania i chęci, kraść samochody czy bić się z drabami. Nie oznacza to jednak, że będziemy mogli siać chaos bez żadnych ograniczeń.
 
Z racji, że mamy do czynienia z 2077 rokiem wypełnionym futurystycznym technologiami, w wyniku czego nie będziemy mogli bez problemu uciekać przed uwagą wszystkich.
 
Kreowanie wielkiego zamieszania natychmiast będzie przyciągać uwagę różnych frakcji czy osób, w wyniku czego nie będziemy nieograniczeni, a nasze działania w ten czy inny sposób będą posiadać swoje konsekwencje.
 
Zwiastuny wskazywały chociażby na to, że w ramach jednym wydarzeń nasz towarzyszy, Jackie ostatecznie może zginąć, gdyż zbyt "efektownie" próbowaliśmy zrealizować swoje zadanie. 
 
Do tej pory nie ujrzeliśmy innych efektów tego typu działań, jednakże spoglądając na to, że trzy podstawowe "przeszłości" (członek korporacji, nomad, street boy) posiadają całkowicie odmienne początki, być może twórcy przygotowali faktycznie wiele linii alternatywnych zdarzeń.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

źródło: https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077/gta-mode

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-05 09:53:06

Jeśli Cyberpunk będzie przypominał mocno GTA to wręcz będzie nuda i dużo straci na tym. W ogóle za długo trwa tworzenie tej gry i za duży jest hype przed jej wypuszczeniem. Oby to jej nie zaszkodziło.

Reklama
Reklama