Zwiastun SteamWorld Build pojawił się na konferencji Future Game Show Summer Showcase 2023!

lubiegrac news Zwiastun SteamWorld Build pojawił się na konferencji Future Game Show Summer Showcase 2023!
Zwiastun SteamWorld Build pojawił się na konferencji Future Game Show Summer Showcase 2023!Tamer Adas | 11 czerwca 2023, 12:15

Future Game Show Summer Showcase 2023 zapewniło graczom możliwość ujrzenia kolejnego zwiastuna gry SteamWorld Build, prezentującego graczom szeroki pakiet atrakcji i wydarzeń, które mogą się pojawić podczas dbania o naszą miejscowość.

SteamWorld Build na Future Game Show Summer Showcase 2023

The Station i Thunderful Publishing zdecydowały się opublikować kolejny zwiastun swojego city-buildera w świecie SteamWorld, tym razem więcej uwagi poświęcając nie tylko na wyjątkowych budynkach i konstrukcjach, które można postawić, ale także na wyzwaniach.

Przeczytaj również: A oto i pisarka oraz jej historia zawarta w nadchodzącym Layers of Fear (2023)!

W trakcie mniej niż minutowego materiału zaprezentowano szereg pięknych miast, które będą mimo wszystko narażone na niezwykłe zagrożenia, które szczególnie mocno odciskają swoje piętno w podziemiach. To właśnie tam nie brakuje potworów czy ich mecha odpowiedników, które mogą zagrozić działaniu naszej metropolii.

Wyczekiwana wieloplatformowa propozycja spróbuje w swoim stylu zaskoczyć graczy, oferując nie tylko dopracowane mechaniki i systemy, ale także mając zamiar dostarczyć sporo wyzwań i miłych akcentów, z których słynie SteamWorld. Wiele uwagi poświęcono na przygotowanie interfejsu oraz otoczki, nastawionej na dostarczenie nowych doznań.

SteamWorld Build ma ukazać się w późniejszym terminie w 2023 roku na komputerach osobistych, konsolach Xbox, PlayStation oraz na Nintendo Switchu.

Zwiastun SteamWorld Build z Future Game Show Summer Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners