Reklama
Legenda:

Call of the Sea to narracyjna przygodowa gra logiczna autorstwa niezależnego studia Out of the Blue, wydana przez Raw Fury.

W grze wcielamy się w młodą kobietę dręczoną dziwną chorobę o imieniu Norah, który w poszukiwaniu zaginionego męża, rusza na jedną z nienazwanych wysp Południowego Pacyfiku. Stara się tam znaleźć swego Harry'ego, który wraz z ekspedycją próbuje znaleźć lekarstwo na chorobę własnej żony. Na miejscu Norah mierzy się nie tylko z przerażającą tajemnicą tego miejsca, ale i własnym przeznaczeniem. 

Call of the Sea to gra podzielona na prolog oraz sześć rozdziałów, w których oprócz eksploracji, łamigłówek i licznych notatek, twórcy umieścili także zadania poboczne, w postaci ukrytych przedmiotów w lokacjach, rysunków naściennych czy wpisów w dzienniku. W poradniku/solucji, którą czytacie, spróbuje je wszystkie dla was znaleźć, choć czasami wcale nie jest to takie łatwe.

Poradnik obejmuje 100% przejścia każdego z rozdziałów. Zawiera wszystkie notatki w dzienniku, wszystkie ukryte przedmioty w lokacji i wszystkie malowidła ścienne

Istotne elementy zostały w poradniku odpowiednio oznaczone:

- zabrane przedmioty - pogrubienie, kolor czerwony;

- wątek fabularny - kursywa;

- zagadki i zadania - pogrubienie;

- ukryte przedmioty - pogrubienie, kolor niebieski

Miłej gry! 

Reklama