Bel'Veth - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Bel'Veth - League of Legendsautor:Anox

BelVeth League of Legends

Bel'Veth to postać, która dołączyła do gamy person z League of Legends, reprezentując świat i mrok Pustki. Ta potworna dama, ma więcej niż jedno oblicze...

Bel'Veth - opis postaci z League of Legends

Bel'Veth rozszerza grono wojowników, koncentrując się na swojej cesarzowej potędze końca Runeterry. W ten sposób stała się niezwykłym połączeniem ze światem przerażających pomiotów oraz dominacji. Jej głód nowych doświadczeń, wymusza na niej pożeranie kolejnych przestrzeni oraz czerpanie z nich niczym gigantyczny wampir.

Mroczna arystokratka może się pochwalić wielkim zasobem punktów zdrowia oraz imponującą szybkością, dzięki swoim skrzydłom potrafi dynamicznie doskoczyć do licznych przeciwników. Nie zadaje największych obrażeń, ale potrafi dynamicznie i na różne sposoby zmieniać swoją pozycję, zadając celne ciosy ze zmieniających się pozycji.

Umiejętności Bel'Veth

 

Lawendowa Śmierć: Umiejętność pasywna

Lawendowa Śmierć zapewnia Bel'Veth zwiększenie szybkości ataku dla dwóch kolejnych ataków po aktywacji. Ta automatycznie uruchamia się dodatkowo w chwili pokonania dużego potwora lub innego bohatera. Forma lawendowa zyskuje kulminację bonusów do szybkości ataku, po trafieniu w takiej formie dochodzi jednak do redukcji obrażeń i braku zysku szybkości przy awansie.

Przepływ Pustki: Q

Za sprawą Przepływu nasza postać potrafi doskoczyć w jeden z czterech kierunków, przy okazji zadając istotne obrażenia przenikające i nadające dodatkowe efekty. Każdy z kierunków dysponuje swoim czasem odnowienia, skalującym się w zależności od rezultatów szybkości ataków Bel'Veth.

Powyżej i Poniżej: W

Za sprawą tej umiejętności cesarzowa mroku potrafi swoim ogonem zaatakować Powyżej i Poniżej, podrzucając oraz spowalniając rywalizacji, trafienie przeciwnika, potrafi zredukować czas potrzebny na odświeżenie doskoku.

Królewski Wir: E

Za sprawą Królewskiego Wiru, Bel'Veth potrafi poprzez burzę cięć zadać spore obrażenia, powiększając swoje punkty kradzieży życia. W dodatku słabsi przeciwnicy generują mały wir, zadający wyższe obrażenia im mniejszą ilością zdrowia dysponują.

Bezustanny Bankiet: R

Przemiana w najbardziej przerażającą postać odbywa się poprzez umiejętność specjalną Bezustanny Bankiet. Pasywnie z każdą sekundą zadającą dodatkowe nieuchronne obrażenia bez ograniczeń w kumulacji. Pokonanie rywala lub potężnego potwora zapewni fragmenty Koralowca Pustki, a Baron Nashor oraz Herold zapewniają ich specjalną wersję.

Co dają Koralowce Pustki Bel'Veth?

Koralowce są wykorzystywane do pochłaniania oraz eksplozji zadającej spore obrażenia. W dodatku prawdziwa, potwora forma z wielką szybkością oraz jeszcze większymi obrażeniami. W dodatku potężne potwory i wypuszczane specjalne Koralowce zapewniają dłuższy czas działania. Pokonane stwory zmieniają się w wierne Pusklęta.

Czym są Pusklęta?

Bel'Verth potrafi wytworzyć małe Pusklęta, które wiernie służą bohaterce wsparciem w walce, przyjmowaniu i zadawaniu obrażeń. Słudzy ruszają alejkami, wspierając działania naszej grupy.

Prawdziwa forma Bel'Veth

Za sprawą Prawdziwej Formy, gracze uzyskują lepszy limit zdrowia, szybkość poza walką czy zasięg i prędkość poszczególnych ataków. W dodatku uzyskujemy także umiejętność wykonywania doskoku przez ściany w ramach wspomnianego Przepływu Pustki.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners