Briar - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Briar - League of Legendsautor:Anox

Briar to nowa bohaterka z klasy Wojowników w League of Legends, która dostarcza graczom nową porcję mroku oraz szaleństwa, wywodzącego się z regionu Noxus, skąd nieopanowana żądza krwi przejęła nad nią kontrole. To powodowało, że wielki głód krwi potrafi uczynić z niej niezwykle niebezpieczną postać z wyjątkową specyfiką skilli oraz najistotniejszych synchronizacji, zachodzących pomiędzy umiejętnościami oraz przedmiotami dostępnymi do zakupienia.

Briar - opis postaci z League of Legends

Szalona Briar jest bohaterką opracowaną pod kątem wymagającej rozgrywki, skupionej na próbie szybkiego odzyskiwania zdrowia oraz nakładania na przeciwnikach efektu krwawienia, które synchronizują się oraz zapewniają wojowniczce większą przewagę na polu walki. Co ważne, ta postać NIE dysponuje bazową regeneracją zdrowia, natomiast jej umiejętności za koszt mają właśnie punkty zdrowia.

To sprawia, że rozgrywka Briar musi się skupić na sporej ofensywnie oraz skupieniu się na zadawaniu jak największych obrażeń, gdyż w innym przypadku prowadząca ją postać zostanie pozbawiona w zasadzie podstawowego aspektu obrony. To także powoduje, że w jej przypadku znacznie lepiej spisze się aspekt wzmocnienia jej umiejętności, aniżeli dbania o samo odzyskiwanie zdrowia.

Bardzo mocne wykorzystanie motywu głodu spowodowało, że rozgrywka z wykorzystaniem tej wojowniczki w League of Legends skupia się na rozsądnych, ale niezwykle ofensywnych szarż i ataków. Te ostatecznie będą niezwykle ofensywne, ale całą sekwencję trzeba rozpocząć w odpowiedniej chwili, aby zachować odpowiednią porcję zdrowia i przetrwać.

Umiejętności Briar

 

Karmazynowa Klątwa: Umiejętność pasywna Briar

Poprzez swoją niezwykłą Karmazynową Klątwę Briar NIE posiada podstawowej regeneracji zdrowia, a odzyskać je może poprzez stosowanie umiejętności oraz zadawanie obrażeń. Te w przypadku wartości fizycznych dostarczając kilka ładunków oraz nakładają efekt krwawienia.

Zawrót Głowy: Q

Poprzez Zawrót Głowy fani mogą wykonać doskok z krótkim ogłuszeniem oraz połączeniem zmniejszenia pancerza oraz zadania sporych obrażeń fizycznych. Jednocześnie gracze w ten sposób zmieniają priorytet z bohaterów na wskazanego potwora, bądź stwora w trakcie Krwawego Szału...

Krwawy Szał/Przekąszenie: W

Wybranie umiejętności oraz wskoczenie w wybrane miejsce powoduje aktywację Krwawego Szału, nakładając na siebie oraz najbliższego celu (priorytetem bohater) prowokację. W tym stanie przedstawicielka grupy wojowników atakuje i porusza się szybciej, a jej fizyczne obrażenia stają się obszarowymi. W ten sposób można błyskawicznie wzmocnić następny cios, tworząc miks zadanych obrażeń zależnych od brakujących punktów zdrowia, dodatkowo podbijając wartość leczenia poprzez tego typu ciosy.

Mrożący Okrzyk: E

Briar poprzez Mrożący Okrzyk kończy Krwawy Szał, aby zgromadzić energię, zmniejszyć obrażenia oraz... odzyskać porcję zdrowia (etap Ładowania). Następnie aktywuje się jej potężny krzyk zadający wyższe obrażenia (wyższe im dłuższy był czas ładowania) oraz nakłada spowolnienie przez krótki okres czasu. Uzyskanie pełnego efektu ładowania, krzyk dokonuje odrzucenia, uzyskuje bonus do poziomu obrażeń oraz przy uderzeniu w ścianę powodują ogłuszenie!

Pewna Śmierć: R

Poprzez Pewną Śmierć protagonistka kopie hemolit, który gdy trafi w pierwszego bohatera oznacza go jako ofiarę, następnie po upadku posyłając spore obrażenia znajdującym się niedaleko przeciwnikom oraz odstrasza ich. Przejście w Krwawy Szał powoduje, że Briar rozpoczyna pościg aż do śmierci jednej z ofiar. W międzyczasie otrzymuje dodatkowy pancerz, szybkość poruszania się oraz odporność na ataki magiczne.

Dla kogo najlepsza będzie Briar z League of Legends?

Pod względem rozgrywki Briar jest naprawdę wymagającą postacią dla doświadczonych graczy League of Legends, którzy będą w stanie dobrze wykorzystać jej potencjał. Odpowiedzi prowadzący oraz cały zespół mogą sprawić, że ta wojowniczka stanie się niezwykle cenna w trakcie ich sesji w LOL-a. To wszystko razem powoduje, że fani mogą liczyć na naprawdę nietypowy sposób walki oraz nastawienie, które może niektórym niezwykle mocno pasować.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners