Nilah - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Nilah - League of Legendsautor:Anox

Nilah League of Legends

Nilah to dodana niedawno bohaterka w League of Legends, której zjawienie się na serwerach zaskoczyło fanów. Kim jest ta postać? Co ją wyróżnia? Czego się można po niej spodziewać? Jakimi umiejętnościami i specyfiką dysponuje? Kto może ją wybrać, a kto powinien jej unikać podczas typowania?

Nilah - opis postaci z League of Legends

Nilah rozszerza grono Wojowników, zapewniając fanom tego typu postaci kolejnego przedstawiciela, którego trudno jest ot tak opanować. Aby to uczynić, należy dobrze zapoznać się z jej umiejętnościami, specyfiką oraz możliwościami. Tylko w ten sposób możliwe będzie zachowanie balansu pomiędzy przyjmowanymi obrażeniami, zadawanymi oraz bonusami, jakimi jest w stanie dzielić się ze swoimi sojusznikami.

Ascetyczna wojowniczka od dawna poszukuje największych wyzwań, cały czas zachowując spory optymizm, radość oraz chęć odkrywania i mierzenia się z kolejnymi, potężnymi sojusznikami. Po pokonaniu tajemniczego i uwięzionego demona pozyskała umiejętności, którymi jest w stanie sporo namieszać na serwerach, broniąc bezbronnych przez starożytnym niebezpieczeństwem.

Stałe pozostawanie w ruchu, trzymanie się blisko swoich sojuszników oraz skuteczne próby zadania sporych obrażeń na najsłabszych przeciwnikach to tylko część możliwości, jakie oferuje Nilah graczom, którzy chcą zaszaleć na serwerach League of Legends.

Umiejętności Nilah

 

 Nieskończona radość: Umiejętność pasywna

Polowanie i zadanie obrażeń stworom zwiększa doświadczenie Nilah, jednocześnie zapewniając szanse na wzmocnienie czy współdzielenie efektów leczenia niedaleko. Ponadto na późniejszych etapach równie skutecznie potrafi przyjąć od innych także tarczę.

 Bezkształtne ostrze: Q

Poprzez ostrze-bicz możliwe jest zadanie obrażeń zarówno atakiem wprost, jednocześnie przez pewien czas zwiększając poziom zadawanych obrażeń innymi ciosami.

 Całun radości: W

Poprzez W Nilah znika w gęstej mgle, zwiększając swoją szybkość poruszania się oraz unikając zadawanych w jej stronę obrażeń. W ograniczonym czasie po zetknięciu się z sojusznikiem jest w stanie równolegle objąć swoim działaniem także i ich.

 Strumień powietrzny: E

Poprzez doskok Strumienia powietrznego, wojowniczka błyskawicznie zmienia swoje położenie oraz zadaje przeciwnikom obrażenia, których dotknie rzucany przez nią cień skażonego powietrza.

 Apoteoza: R

Pełna radości Nilah wykorzystuje biczo-ostrze do szalonego tańca, wypełnionego obrażeniami, który kończy się przyciągnięciem do niej osłabionych rywali.

Dla kogo będzie najlepsza Nilah?

Autorzy od samego początku starali się ostrzegać, że Nilah to wojowniczka dla doświadczonych graczy, którzy będą w stanie poradzić sobie z jej sporymi umiejętnościami, obawiającymi się dopiero w rękach doświadczonego kierującego. Niełatwa kontrola oraz konieczność posiadania odpowiedniej wiedzy sprawią, że nie każdy będzie się z nią dobrze czuł. Jeżeli fan posiada jednak odpowiednie umiejętności i wiedzę, może uczynić ją niezwykle skuteczną w walce.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners