Udyr (odświeżony w 2022) - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Udyr (odświeżony w 2022) - League of Legendsautor:Anox

udyr_league_of_legends.jpg

Udyr to postać znana od dłuższego czasu ze świata League of Legends, która w 2022 roku doczekała się sporego liftingu znacząco zmieniającego jego wygląd oraz sposób funkcjonowania. Jak się zmienił? Jakimi umiejętnościami dysponuje? Dla kogo będzie to idealny wojownik?

Udyr - opis postaci z League of Legends

Odświeżony Udyr doczekał się sporych zmian, stał się bardziej ludzkim wojownikiem przypominającym potężnego wikinga, walczącego na bliski dystans, który czerpie garściami z mocy zwierzęcych oraz kilku żywiołów. W ten sposób może zarówno atakować chłodem, jak i ogniem czy powietrzem. W ten sposób gracze mogą kształtować go na różne sposoby, w zależności od preferowanego builda oraz aktualnej sytuacji na mapie.

Od teraz fani mogą liczyć na kolejnego, świetnie przyjmującego na siebie obrażenia Wojownika, potrafiącego wykorzystywać żywioły, aby uzyskiwać przewagę nad rywalami. Poprzez swoje Przebudzenie, jest w stanie uzyskać specjalne wzmocnienie, za którego sprawą można jeszcze większe obrażenia zadać rywalom.

Umiejętności Udyra

 

Pomost: Umiejętność pasywna

Nasz Wojownik posiada cztery umiejętności, pomiędzy którymi może się przełącza w ramach Pomostu. Po zmianie aktualnego stylu dochodzi do Przebudzenia oraz uzyskanie specjalnych efektów, przy czym... okres pomiędzy tym wzmocnieniem jest wspólny dla wszystkich żywiołów.

Dziki Pazur: Q

Dziki Pazur to skuteczna moc Udyra, zapewniająca przyspieszenie podstawowego ciosu, po którym nadciągają kolejne dwa ataki z dodatkowymi obrażeniami fizycznymi.

Żelazna Opończa: W

Podstawowa Żelazna Opończa zapewnia tarczę oraz przywrócenie zdrowia poprzez dwa kolejne ciosy, ale po Przebudzeniu pozyskać można jeszcze więcej ochrony oraz wzmocnienie efektu odzyskiwania punktów zdrowia.

Płonący Popłoch: E

Przyspieszenie ruchu następuje podczas wykorzystania Płonącego Popłochu, za którym udaje się także rozciągnięcie pierwszego ataku na wszystkie cele oraz ogłoszenie, oba aspekty po Przebudzeniu są wzmocnione o dodatkowe bonusy i wzmocnienie Udyra poprzez zapewnienie odporności na efekty kontroli tłumu.

Skrzydlata Burza: R

Wywoływana wokół Skrzydlata Burza nie tylko spowalnia rywali, ale i zadaje im niemałe obrażenia. Tymczasem Udyr uzyskuje dwa ataki pulsowanej burzy, poprzez której zadaje dodatkowe obrażenia magiczne! Po Przebudzeniu nie tylko szybciej odbiera zdrowie, ale także podąża za rywalami tego Wojownika!

Dla kogo najlepszy będzie Udyr?

Po odświeżeniu Udyra, ten staje się jeszcze lepszą postacią dla graczy poszukujących bohatera elastycznego taktycznego i nastawionego na walkę na bliski dystans oraz wzmacnianie umiejętności magicznych. To powoduje, że ten Wojownik otwiera się na nowe grono graczy, fanom zapewniając jeszcze lepsze doznania.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners