Role - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Role - League of Legendsautor:Anox

Role w League of Legends

Riot Games od samego początku rozwoju swojej MOBY zadbał o rozpisanie i określenie podstawowych ról, jakie odgrywają poszczególne postacie w rozgrywce League of Legends. Ile ich jest i na czym się koncentrują?

Podstawowy podział na klasy obejmuje sześć typów rozgrywki, koncentrujących się na przyjmowaniu i zadawaniu obrażeń, leczeniu oraz wzmacnianiu innych postaci, rzucaniu potężnych i różnorodnych zaklęć, eliminowaniu zagrożenia z dystansu oraz koncentracji na sobie uwagi rywali, utrzymując kontrolę nad danym obszarem mapy czy jedną z głównych ścieżek.

Każda z nich posiada szereg o wiele bardziej zaawansowanych specjalizacji, kształtowanych aktywnie przez społeczność oraz poprzez zmiany w balansie. To swego rodzaju stały wyścig pomiędzy twórcami, ich pomysłami, zamierzeniami, a analizami, doświadczeniem i działaniami społeczności fani oraz e-sportowców, cały czas poszukujących szans na uzyskanie przewagi nad innymi graczami oraz zespołami.

Role w League of Legends

  • Zabójcy
  • Wojownicy
  • Magowie
  • Strzelcy
  • Wspierający
  • Obrońcy

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners