Popularność LOL-a - Ilu graczy wciąż gra? - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Popularność LOL-a - Ilu graczy wciąż gra? - League of Legendsautor:Anox

Jak duża jest popularność League of Legends? Ilu graczy wciąż gra w hitową MOBĘ studia Riot Games? Jakie jest obecnie zainteresowanie LOL-em? Poznaliśmy ogólnikowe szacunki!

Popularność League of Legends

Pomimo wielu, wielu lat gra League of Legends cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, którzy spędzając setki oraz tysiące godzin z chyba najlepszą grą MOBA w historii tego gatunku. To spowodowało, że propozycja w roku 2021 roku przekroczyła 115 milionów aktywnych użytkowników.

Ilu graczy gra w LoL-a?

Dane za 2022 rok wskazują, że w chwilach największego zainteresowania na serwerach Riotu w League of Legends gościło około 150 milionów aktywnych graczy, co jest jednym z najlepszych wyników w całej branży gier.

Czy zainteresowanie może dalej rosnąć?

Wiele wskazuje na to, że produkcja nieco już utraciła ze swojego wieloletniego rozpędu, co jednak nie zmienia faktu, że współprace na przykład z Xboxem i ich Game Passem mogą pozwolić w najbliższych miesiącach czy latach doścignąć 175 milionów grających. Wymagania techniczne gry są niskie, a coraz lepsze laptopy powodują, że na kolejnych rynkach społeczność zainteresowana LOL-em będzie ogólną sumę systematycznie powiększać.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners