Naafiri - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Naafiri - League of Legendsautor:Anox

Naafiri w League of Legends

Naafiri to nowa bohaterka reprezentująca klasę Zabójca w League of Legends, stanowiąca zwierzęcą przedstawicielkę rasy Darkin z regionu pustyni Shurimy. Jak doszło do tego, że pozostawiła swoją postać piaskowego ogara na rzecz znacznie bardziej mrocznej formy?

Naafiri - opis postaci z League of Legends

Prezentująca się demonicznie Naafiri to nowa bohaterka z rasy Darkin, która wywodzi się z pustyni Shurimy w League of Legends, która wyrusza do walki, aby zdominować świat. Poprzez pradawne, mroczne siły oraz tysiące lat polowań, ostatecznie powstała drapieżnika, o niezwykle zabójczej skuteczności.

Poruszająca się ze swoją sforą antybohaterka reprezentuje naprawdę agresywny oraz dynamiczny styl walki, skupiony na pościgu oraz eliminowaniu osłabionego rywala, krok po kroku wzmacniając się wraz z kolejnym starciem oraz zwycięstwem.

Psie bóstwo wymagać będzie od graczy dobrego zarządzania ataki, tak aby zminimalizować kontrataki przeciwnika, jednocześnie nie dając innym okazji do ucieczki oraz odzyskania zdrowia. Polowanie na rywali jest cechą wyróżniającą Naafiri, która z tę aktywnością radzi sobie świetnie.

Umiejętności Naafiri

 

Jesteśmy Czymś Więcej: Umiejętność pasywna

Jesteśmy Czymś Więcej jest podstawową Umiejętnością pasywną, za której sprawą Naafiri może liczyć na wsparcie swojej sfory wspierającej ją w atakach oraz poszczególnych magicznych umiejętnościach.

Sztylet Darkinów: Q

Rzut Sztyletem Darkinów zadaje przeciwnikom obrażenia oraz nakłada krwawienie, które może występować poprzez jedno czy dwa ostrza. Jednocześnie trafienie staje się sygnałem dla sfory do ataku.

Ogary w Pościgu: W

Ogary w Pościgu to specjalna umiejętność aktywna sprawiająca, że dochodzi do doskoku oraz nagłego ataku całej sfory w stronę pierwszego trafionego po drodze rywala.

Wypatroszenie: E

Poprzez Wypatroszenie Naafiri dokonuje doskoku wraz z zadaniem sporych obrażeń obszarowych, jednocześnie wzmacniając się poprzez powiększenie sfory i odzyskując zdrowie dla swojej ekipy.

Zew Sfory: R

Najmocniejszą aktywną umiejętność jest Zew Sfory, czyli specjalne wzmocnienie całej sfory, powiększenie jej składu oraz bonus do szybkości poruszania się, wizji oraz wzmocnienia w postaci specjalnej tarczy w chwili zaatakowania innego gracza. Po pierwszym wpływie na zabójstwie efekty odnawiają się!

Dla kogo najlepszy będzie Naafiri z League of Legends?

Naafiri nie należy do grona łatwych postaci w kierowaniu w League of Legends, niemniej powiedzieć sobie musimy jasno, że bohaterkę mocno wyróżnia jej agresywność, którą kontrolować będą mogli doświadczeni gracze dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami sterowania właśnie przedstawicielem klasy Zabójców.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners