K'Sante - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends K'Sante - League of Legendsautor:Anox

K'Sante League of Legends

K'Sante to jedna z nowszych postaci w gronie bohaterów z League of Legends, który posługuje się niezwykłym wyposażeniem oraz ciekawym stylem, wyróżniającym go z grona innych herosów oraz obrońców, których de facto reprezentuje. Dla kogo będzie to dobra postać? Jakimi umiejętnościami dysponuje?

K'Sante - opis postaci z League of Legends

W gronie bohaterów z League of Legends pojawił się K'Sante, odważny wojownik mierzący się na co dzień z potężnymi Wyniesionymi oraz bestiami, starając się obronić swój dom w postaci Nazumah. Piękne miejsce w piaskach Shurimy będzie musiał jednak opuścić, aby w walce wyzbyć się egoistycznych ambicji oraz by stać się godniejszym obrony rodaków.

Dopiero pokonanie jego największego rywala w postaci pychy spowoduje, że K'Sante będzie mógł pełnoprawnie stanąć w obronie mieszkańców miasta Nazumah, w związku z czym wyrusza w niezwykłą podróż, starając się popracować nad sobą i swoim charakterem.

Poprzez swoje tarcze, pełniące również rolę młotów potrafi skutecznie przyjmować na siebie obrażenia, ogłuszać rywali oraz zapewniać odpowiednie wsparcie dla sojuszników, mogących się skupić na odpowiednich kombinacjach i eliminowaniu najsłabszych rywali.

Umiejętności K'Sante

 

Niezmącony instynkt: Umiejętność pasywna

Pasywną umiejętnością K'Sante jest Niezmącony instynkt powodujący, że wskazane przez naszą postać cele (poprzez użycie na nich umiejętności!) otrzymają większe obrażenia od kolejnego ataku.

Uderzenie ntofo: Q

Poprzez Uderzenie ntofo nasz bohater w prostej linii zadaje obrażenia przeciwnikom oraz spowalnia ich tempo poruszania się, gdy trafi, nagrodą okazuje się ładunek. Po uzbieraniu ich dwóch uwalnia się fala uderzeniowa przyciągająca do K'Sante rywali.

Taran: W

Umiejętność Taran rozpoczyna się od przygotowania do doskoku, gdy nasz bohater otrzymuje większą ochronę przed obrażeniami, następnie atakuje, a trafione cele nie tylko zostają odepchnięte, ale także doświadczają ogłuszenia.

Praca nóg: E

K'Sante wskakuje na określone miejsce za sprawą Pracy nóg, otrzymując przy okazji tarczę. Jeżeli wybierze swojego sojusznika, dystans zwiększa się, a obie postaci otrzymują tarczę.

Na całego: R

Potężne uderzenie Na całego w ziemię odrzuca rywali, a nawet przerzuci przeciwnika przez nią, zadając mu przy okazji niemałe obrażenia, po których K'Sante od razu rusza za przeciwnikiem, obniża jego pancerz oraz czyni go słabszym na magię i bardziej wrażliwym na zadawane obrażenia.

Dla kogo jest skierowany obrońca K'Sante w League of Legends?

Riot Games od razu zdecydował się poinformować, że K'Sante to obrońca skierowany do graczy zaawansowanych, posiadających określone doświadczenie i umiejętności, umożliwiające skuteczne wykorzystanie jego charakterystyki.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners