Milio - League of Legends

lubiegrac poradniki League of Legends Milio - League of Legendsautor:Anox

Milio to nowa postać z grona Wsparcia w League of Legends, operująca płonącymi umiejętnościami, zapewniającymi... sporo bonusów dla sojuszników. Co potrafi ten mały, ale dzielny heros? Co go wyróżnia? Jakie ma umiejętności i komu będzie najbardziej odpowiadał?

Milio - opis postaci z League of Legends

Młody chłopak z Ixatal Milio to pełen optymizmu oraz talentu Wspierający, który poprzez aksjomat ognia rozwinął... niezwykłe umiejętności wspierania swoich bliskich oraz sojuszników.

Poprzez kojący płomień nie tylko wsparł swoją rodzinę po wygnaniu z Yun Tal, biorąc za przykład swoją gorącą babcię.

Po wyprawie do Ixaocanu zdecydował się stanąć przeciwko siłom zła, stanowiąc imponujące wsparcie dla jednostek Yun Tal, przeczuwających nadejście kolejnego zagrożenia...

Umiejętności Milio

 

Płoń!: Umiejętność pasywna

Młodziutki Milio poprzez zaklęcie oraz dotknięcie powoduje, że kolejny atak lub zaklęcie dysponuje wsparciem w postaci eksplozji z podpaleniem oraz dodatkowymi obrażeniami.

Super Ekstra Ognisty Wykop: Q

Super Ekstra Ognisty Wykop sprawia, że Milio kopie płonącą piłką, która po trafieniu dodatkowo spada za plecy celu, jednocześnie zmieniając się w obrażenia obszarowe na małej przestrzeni. Przeciwnicy jednocześnie zostają spowolnieni.

Bezpieczne Ognisko: W

Wsparcie w postaci Bezpiecznego Ogniska tworzy strefę leczącą obrażenia sojuszników, jednocześnie zwiększając zasięg ich ataków oraz podążając za najbliższym z nich.

Gorący Uścisk: E

Omawiany Milio poprzez Gorący Uścisk zapewnia sojusznikowi tarczę oraz zwiększa szybkość ruchu.

Życiodajne Tchnienie: R

Bohater w ramach Życiodajnego Tchnienia wyzwala płomień pełen uspokojenia na sojuszników, zapewniając im usunięcie efektów kontroli tłumu na nich nałożone.

Dla kogo najlepszy będzie Milio?

Jeżeli poszukujecie ciekawej postaci z kategorii Wsparcie, to Milio należy do takiego grona. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to raczej bohater dla nieco bardziej doświadczonych graczy, którzy poradzą sobie z małą ilością magii ofensywnej i będą chcieli skupić się na sporym i precyzyjnym wsparciu.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners