Wolfenstein II - The New Colossus

Platforma: Komputery osobiste(PC), Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One,
Kategoria: Strzelanki
Popularność: 223
Dodane do bazy: 2017-06-15 01:22:07
Ocena graczy:
0
Opis
Wolfenstein II: The New Colossus to kontynuacja restartu cyklu wznowionego za sprawą Wolfenstein: The New Order, ostatniej odsłony stworzonej przez MachineGames. 
 
Tym razem wraz z B.J. Blazkowiczem budzimy się jakiś czas po zakończeniu poprzedniej odsłony, tym razem zmierzając jednak nie do Europy, ale do USA. Tam znani jesteśmy również jako Torror-Billy :D Jak łatwo możecie się domyślić, ojczyzna naszego bohatera została zaatakowana i zdominowana przez Faszystów. Powracając po wielu latach stajemy na czele rewolucji, której zadaniem jest pozbycie się złego imperium z amerykańskich ziem. The New Colossus pozwoli nam na odwiedzenie takich miejsc jak Roswell, mokradła i bulwary Nowego Orleanu czy Manhattan w wersji postnuklearnej
 
Wolfenstein po raz kolejny pozwoli nam na rozstrzelanie wszystkich nazistów, za sprawą sporej palety karabinów, które w satysfakcjonujący sposób dostarczą nam zabawy ze zdobywania kolejnych headshotów. 
 
Gra działać będzie na silniku idTech 6, dzięki któremu nie dość że strzelanie i walka będą przebiegać bardzo przyjemnie to w dodatku będzie się to odbywać w komfortowych warunkach przy pięknej grafice oraz zadowalającej płynności. Do dyspozycji otrzymamy mnóstwo interesującego wyposażenia oraz gadżetów do eksterminacji niemieckich nazistów.
 
Bethesda Softworks zdecydowała się stworzyć również wersję kolekcjonerską Wolfensetin II; The New Colossus, w ramach które otrzymamy: 30-centymetrową figurkę bohatera gry, pogromcy nazistów Williama Josepha „B.J.” Blazkowicza, wykonaną w skali 1:6, zapakowaną w wyjątkowe pudełko stylizowane na lata 60. Blazkowicz jest w pełni wyposażony, by zmobilizować ruch oporu i wyzwolić Amerykę. Jego ekwipunek zawiera cztery potężne bronie palne, siekierę oraz kurtkę bomberkę.
 
Wolfenstein II: The New Colossus ukaże się 27 października 2017 roku na komputerach osobistych oraz rodzinach konsol Playstation 4 oraz Xbox One
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
rek
Komentarze (1):
avatar TOM3K
37 komentarzy
dodano: 2017-10-25 09:39:38

Super są takie alternatywne klimaty! Ostatnio ogrywałem pierwszego Homefronta i fajny to wstęp myślę do Revolution gdzie także mamy do czynienia z innymi losami Ziemi :)

Wymieniaj punkty na nagrody