Playerunknown's Battlegrounds

Platforma: Komputery osobiste(PC), Xbox One,
Kategoria: MMO
Popularność: 103
Dodane do bazy: 2017-08-09 11:20:29
Ocena graczy:
100
Opis

Playerunknown's Battlegrounds to nowa gra Bluehole, która zyskała sobie bardzo dużą popularność na całym świecie ze względu na m.in. dobrą jakość produktu w gatunku Battle Royal, którego przedstawicieli nie było zbyt wiele. Playerunknown's Battlegrounds pierwotnie zostało wydane jedynie na komputery osobiste, jednak z czasem ogłoszono wersję na konsole Xbox One. Prawdopodobne jest także wydanie na Playstation 4, jednak wciąż nie potwierdzono tego oficjalnie.

 

Fabuła/Lore Playerunknown's Battlegrounds

Gra nie posiada fabuły czy jakiegoś lore, ale bazuje na dziełach które w swojej historii niejako zbudowały ten motyw popkulturowy. Bluehole zdecydowało się wraz z Brendanem Greenem stworzyć najlepszą obecnie produkcję, która błyskawicznie zdobyła rynek. 

 

Rozgrywka Playerunknown's Battlegrounds

Rozgrywka zaczyna się od przelotu samolotem na stworzonym obszarem, następnie mamy pełną wolność w wyborze miejsca, w którym wylądujemy i rozpoczniemy zasadnicze granie. Na miejscu staramy się odnaleźć nasze wyposażenie od broni zaczynając na granatach i broi kończąc. W tym czasie PUBG wyznacza nam określony okrąg bezpieczeństwa, który z czasem będzie się zmniejszać. Wszystko co pozostanie na zewnątrz będzie otoczone charakterystyczną elektryczną strefą, która z czasem będzie zadawać coraz większe obrażenia. W efekcie wszyscy są zmuszeni do dynamicznego przemieszczania się i poszukiwania określonego miejsca na mapie. Zwycięzcą zostaje osoba, która jako jedna przeżyje, dzięki czemu każdy gracz walczy o swoją pozycję, której będzie bronić przez długi, długi czas.

 

Grafika Playerunknown's Battlegrounds

Graficznie Playerunknown's Battlegrounds nie zachwyca, choć nie można powiedzieć o tym tytule, że jest w jakimś większym stopniu brzydkim, szczególnie spoglądając na nieciekawą konkurencję. Należy jednak pamiętać, że w tego typu tytule kluczowe jest skoncentrowanie się na optymalizacji oraz stabilności. Oczywiści ważny dla samego gracze jest zasięg widzenia oraz szczegółowość, dzięki którym łatwiej będzie nam dostrzec kluczowe elementy oraz innych graczy.

 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
rek
Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody