dodano: 2021-01-21 06:00:02

Atomic Heart na nowym zwiastunie prezentuje się znakomicie! Zobaczcie krótki pokaz grafiki

Autor: AnoX
Atomic Heart na nowym zwiastunie prezentuje się znakomicie! Zobaczcie krótki pokaz grafiki
22°
0

Studio Mundfish opublikowało zupełnie nowy materiał wideo z Atomic Heart, który ma zagwarantować graczom kolejne wizualne uroki tej ciekawej strzelanki.

"Rosyjski Bioshock" doczekał się kolejnego, niestety dość krótkiego materiału wideo, za sprawą którego ujrzeć możemy jak efektowną grą może być nadchodzący Atomic Heart.

Nowy materiał wideo w ciągu około półtorej minuty ukazuje nam wyjątkowość oprawy wizualnej oraz potworów, z którymi za jakiś czas będziemy się mierzyć.

Zapoznaj się także z: 911 Operator Interactive Movie to efekt współpracy Iron Wolf Studio i Games Operators, ciekawie podchodzący do marki 911 Operator!

Tytuł w dalszym ciągu powstaje, proces się przedłuża, a wciąż nie doczekaliśmy się nawet ogólnego wskazania kiedy gra może się pojawić na rynku.

Z tego powodu mogą się pojawić i to w zasadzie uzasadnione wątpliwości dotyczące tego, czy gra na pewno będzie się tak zjawiskowo prezentować w przypadku pełnej wersji.

Atomic Heart nie posiada jeszcze daty premiery, a platformami docelowymi są konsole PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz komputery osobiste.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama