dodano: 2018-08-25 10:00:02
PCPS4XBOX

Blacksad: Under the Skin jest już pierwszy zwiastun filmowy

Autor: agusia16
Blacksad: Under the Skin jest już pierwszy zwiastun filmowy
12°
2

Blacksad: Under the Skin, przygodówka detektywistyczno - kryminalna oparta na serii komiksów o tym samym tytule zaprezentowana została na pierwszym zwiastunie.
 
Wykonaną w pełnym 3D, nietypową dla hiszpańskiego dewelopera Pendulo Studios, znanego z gier wykonanych w rysunkowym stylu - seria Runaway, The Next Big Thing , czy dwóch części mrocznego thrillera, Yesterday i Yesterday Origins wyda francuskie studio Microïds, które na swoim koncie ma kilka przygodówek, w tym Syberie 1 i 2 oraz Syberie 3.
 
Gra oparta na serii znanych komiksów, o której wspominaliśmy Wam już w tym miejscu przeniesie graczy do świata w 3D, w którym wcielimy się w  antropomorficzna kota, detektywa. Razem z nim cofniemy się w czasie, do lat 50-tych, do Nowego Yorku.
 
Na początku lat 50-tych w klubie bokserskim znaleziony zostaje znaleziony jego martwy właściciel, Joe Dunn, chwile potem znika wschodząca gwiazda bokserska, Robert Yale, tuż przed swoją najważniejszą walką. Klub przejmuje Sonia Dunn, córka Joe’a. Kobieta zmaga się z problemami finansowymi i rodzinną tragedią. Wynajmuje zatem prywatnego detektywa, Johna Blacksada, aby ten zbadał zniknięcie Yale'a i znalazł zaginionego mężczyznę.
 
Rozgrywka w Blacksad: Under the Skin skupiać się będzie na poszukiwaniu wskazów, rozmowach, eksploracji, infiltrowania skorumpowanego świata boksu i pojedynkach
 
Blacksad: Under the Skin zadebiutuje w sprzedaży w  2019 roku na komputerach z systemem Windows i Mac, a także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
 

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-26 11:20:18

Jakoś dziwnie wygląda postać z głową kota tej ludzkiej postury... bleeeee ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-08-25 11:24:52

Serio pegi 18. Jakoś te postacie mi nie podchodzą, na dłuższą metę męczył bym się z takimi bohaterami, to oczywiście kwestia gustu, sama rozgrywka może być całkiem spoko.

Reklama
Reklama