dodano: 2020-08-24 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED potwierdził, że Cyberpunk 2077 na pewno doczeka się zestawu darmowych DLC niczym Wiedźmin 3 Dziki Gon!

Autor: AnoX
CD Projekt RED potwierdził, że Cyberpunk 2077 na pewno doczeka się zestawu darmowych DLC niczym Wiedźmin 3 Dziki Gon!
37°
0

Za sprawą Twittera CD Projekt RED oficjalnie potwierdził, że Cyberpunk 2077 doczeka się pakietu darmowych DLC na wzór Wiedźmina 3 Dziki Gon!
 
Największe polskie studio oficjalnie potwierdziło poprzez jedną z platform społecznościowych, że ich nadchodzący jesienią hit doczeka się sporego wsparcia! Otóż na wzór Wiedźmina 3 Dziki Gon, zbliżający się Cyberpunk 2077 doczeka się zestawu darmowych dodatków w formie DLC.
 
To co było wspomniane wcześniej, ostatecznie doczekało się potwierdzenia bardzo miłego gestu, który poprzednim razem skoncentrowany był wokół elementów dekoracyjnych, umożliwiających nam nieco łatwiejsze i przyjemniejsze wejście do zasadniczej zabawy.
 
Zapoznaj się także zKim jest Mike Pondsmith? Sylwetka twórcy Cyberpunk 2020, całego gatunku Cyberpunk oraz ojca podstawy do nadchodzącego Cyberpunk 2077
 
W chwili obecnej szczegółów tegorocznego wsparcia nie są znane, jednakże spodziewać się możemy, że podczas jednego z Night City Wire poznamy detale dotyczące tego zagadnienia.
 
Potwierdzenie przy okazji wskazuje, że prace nad grą mogą iść zgodnie z planem, dzięki czemu być może tytuł faktycznie zagości na rynku w listopadzie. Czasu jest coraz mniej, a przyszłość wciąż nie stoi twardo na nogach. Nie jedna gra zdążyła się już przenieść na kolejny rok. Najprostszymi przykładami są chociażby Halo Infinite czy też Vampire The Masquerade - Bloodlines 2.
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w Cyberpunkowym świecie.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama