dodano: 2021-02-23 14:05:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 po raz (trzeci?) (czwarty?) przesunięty! Nowe studio zajmie się grą!

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 po raz (trzeci?) (czwarty?) przesunięty! Nowe studio zajmie się grą!
12°
0

Na stronie wydawcy gry Vampire The Masquarade - Bloodlines 2 można znaleźć komunikat że firma podjęła trudną decyzję o odsunięciu obecnego studia od projektu i anulowaniu daty premiery.

Według ogłoszenia na stronie wydawcy przez zmianę developera wstrzymuję on przyjmowanie zamówień przed premierowych ale podkreśla nadal że ten projekt jest bardzo ważny dla nich! Niestety potwierdzają że gra nie ukaże się w 2021 roku i nie podadzą nowej daty premiery ponieważ zmiana studia tworzącego grę wpływa znacząco na cały proces tworzenia.

Fani jedynki z 2004 muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość zanim wyjdzie sequel ale według mnie może to być ostatni gwóźdź do trumny tej produkcji i gra się w ogóle nie ukaże. Vampire The Masquarade - Bloodlines 2 ma tyle problemów ostatnio i jest osadzony na tak starym silniku że ta gra powoli już niema racji bytu a opóźnienie jej już o min. rok jak nie więcej to już dobijanie leżącego.

Chodź gier w tematyce wampirów niema za wiele to wydaje mi się że bez względu na fabułę ten tytuł się nie uratuje. Może zostanie jakaś grupka fanów która zakupi ten produkt ale zapewne finansowo ta gra się nie zepnie, brak też informacji co z zamówieniami przedpremierowymi, które zostały już opłacone czy developer będzie zwracał pieniądze jeśli ktoś po poprosi? Czy jakoś inaczej to zostanie zorganizowane w szczególności że gra została przesunięta na nie wiadomo kiedy. Na tę chwilę przyjmowanie kolejnych zostanie zatrzymane

Smutne czasy nastały dla graczy, wszystkie obiecane tytuły są albo niedopracowane albo mają problemy z datą premiery. W tym roku może Diablo 2 uratuje twarz branży chodź to jest tytko odgrzewany kotlet.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie nie ma daty premiery na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Karta na Steam


źródło: https://www.bloodlines2.com/en/bloodlines-2-development-update

Komentarze (0):
Reklama
Reklama