dodano: 2020-12-09 23:55:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Za moment wjedzie na rynek Cyberpunk 2077 wraz ze swoim wydarzaniem #CyberNight!

Autor: AnoX
Za moment wjedzie na rynek Cyberpunk 2077 wraz ze swoim wydarzaniem #CyberNight!
0

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już naprawdę niebawem, tymczasem właśnie startuje premierowe wydarzenie  #CyberNight, będące cyfrowym świętem dla fanów gry.
 
Dziś rozpocznie się wielkie święto fanów nadchodzącej gry studia CD Projekt Red, zapewniające graczom szereg atrakcji oraz intrygujących chwil, które za moment będzie można sprawdzić w Night City z ulubionymi postaciami z Cyberpunka 2077.
 
Zanim będziemy się mogli zapoznać z wyjątkowymi atrakcjami odbywającymi się w ramach sfery Twitter Gaming, gdzie znajdą się sesje Q&A z pracownikami, ekskluzywne materiały oraz szeregi atrakcji.
 
To oczywiście jedynie dobry przedsmak przed dostępem do propozycji, która za już niemalże dosłownie kilka chwil będzie dostępna do sprawdzenia. To dobra rozgrzewka przed samodzielną podróżą z Johnnym Silverhandem w roli V.
 
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama