Call of Duty: WWII

Platforma: Komputery osobiste(PC), Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One,
Kategoria: Gry Akcji
Popularność: 221
Dodane do bazy: 2017-05-02 23:35:05
Ocena graczy:
0
Opis
Zgodnie z plotkami i przewidywaniami cykl Call of Duty powróci do czasów Drugiej Wojny Światowej. Call of Duty WWII zabierze nas do Normandii gdzie wraz z 1. Dywizjonem Piechoty odbędziemy wiele pamiętnych misji.
 
Seria powraca po latach do swoich korzeni, czyli okresu Drugiej Wojny Światowej. Twórcy zabierają nas do Europy, gdzie poczujemy to co nasi żołnierze - presję, zmęczenie czy strach. Jednakże to od nas zależeć będzie sukces walki z nazistami na całym świecie, oczywiście nie będziemy robić tego w zwyczajny sposób... nie zabraknie efektownych akcji, masy wybuchów i wszechobecnego patosu. W zasadzie głównym hasłem dla całej produkcji zdaje się być słowo Heroizm.
 
Twórcy chcą ukazać drugą wojnę światową w niewygładzany w żaden sposób, ma to być swego rodzaju oddanie hołdu 1 Dywizji Piechoty. Warstwa audio-wizualna ma jak najmocniej oddać nam wyjątkowy klimat powiązany z realnym wyglądem i atmosferą walki na frontach tego strasznego wydarzenia. 
 
Produkcja trwa od dwóch i pół roku, co ma pozwolić na stworzenie kampanii pełnej realizmu, autentyczności i kinowości. Głównym celem ma być zdefiniowanie całego konfliktu dla nowego pokolenia, które ma ujrzeć sceny pochodzące wprost z frontów drugiej wojny. Autentyczne wydarzenia i trudy mają jak najdokładniej przedstawić przebieg największego w historii światowego konfliktu.
 
W grze pojawi się oczywiście tryb wieloosobowy, który doczeka się pewnych zmian (tryby rozgrywki, system walki i nowe rozwiązania) oraz tryb kooperacji, noszący tytuł Nazi Zombie. Po raz kolejny będziemy mieli okazje zmierzyć się z wielką armią nieumarłych wraz ze znajomymi. Nie zabraknie oczywiście historycznego klimatu oraz sporej dawki scen mrożących krew w żyłach.
 
Tradycyjne multi ma pozwolić nam się zanurzyć w doświadczenia piechoty wynikającego z szerokiego wachlarza arsenału znanego z Europejskiego Teatru Wojennego. Mechanika Dywizji ma pozwolić graczom na nowe sposoby kreacji, Wojna to tryb fabularny, a wszystko spajać będzie Kwatera Główna, czyli coś przypominającego centrum społeczności. 
 
Call of Duty WWII ukaże się 3 listopada na Playstation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
rek
Komentarze (2):
avatar TOM3K
37 komentarzy
dodano: 2017-10-25 09:38:47

Już nie mogę się doczekać!

avatar Mariusz
159 komentarzy
dodano: 2017-12-15 13:54:00

to kawał świetnej gry ale jak to ich tytuły wad jej nie brak, obok świetnych mechanik jak np strzelanie wepchnęli głupie sytuacje gdzie dają nam do rąk rpg i nie możemy z niego zabić przeciwników bo w ostatniej chwili pocisk skręca i nie sięga celu, takich głupot jest więcej. Szkoda, że dubbing taki słaby jest.

Wymieniaj punkty na nagrody