dodano: 2020-12-21 23:45:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Play z CD Projekt RED przygotował wyjątkowy, darmowy motyw na smartfony z Cyberpunk 2077, dostępny bez względu na posiadanego operatora!

Autor: AnoX
17°
0
Play z CD Projekt RED przygotował wyjątkowy, darmowy motyw na smartfony z Cyberpunk 2077, dostępny bez względu na posiadanego operatora!
Sieć Play poinformowała, że wraz z CD Projekt RED przygotowały specjalny motyw na smartfona związany z grą Cyberpunk 2077. Jak się prezentuje? Jak go zdobyć?
 
Wspomniane firmy już od pewnego czasu prowadzą wspólne działania, nie inaczej jest tym razem, co docenić mogą posiadacze smartfonów Samsunga, Xiaomi oraz Huawei, którzy mogą za darmo pobrać specjalny motyw odwołujący się do gry Cyberpunk 2077.
 
Fenomenalna, choć i pełna błędów i niedociągnięć w przypadku wersji konsolowej hit, w dalszym ciągu cieszy się wielkim zainteresowaniem oraz budzi szacunek swoją skalą, pięknem oraz wyjątkowością.
 
 
Omawiany motyw całkowicie zmienia wygląd interfejsu, zabierając nas na moment czy dwa do przyszłości, do roku 2077, gdy zaawansowana technologia zmienia świat. Ponadto liczyć możemy na awatar V czy samochód, który posługuje się nasz główny bohater.
 
Ikony
 
Ten wyjątkowy prezent można odebrać na dedykowanej stronie, zapewniając sporo przyjemnych chwil z nich nie tylko abonentom sieci Play, ale wszystkim posiadaczom smartfonów omawianych marek z systemem Android (minimum wersja 10) wraz z dodatkowymi opcjami takimi jak tryb ciemny.
 
To nie pierwsza akcja obu firm, które przygotowały specjalny zestaw dodatków oraz w ramach konkursu zorganizowały opracowanie znakomitego muralu, który wykonało Good Looking Studio na bazie projektu jednego z fanów.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninj Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
   
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama
Reklama