Reklama
Legenda:
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice to przygodowa gra typu point and click, kontynuacja Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, gra stworzona przez niezależne studio CrazyBunch.
 
Jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części gry, w której poznajemy dalsze przygody Larry'ego. Ten po stracie ukochanej Faith, utknął na Cancum i przygotowuje się do ślubu z kobietą, której jeszcze nigdy nie widział na oczy. Jak się wkrótce okazuje, Faith żyje i przebywa gdzieś na archipelagu Kalau'a. Larry oczywiście postanawia ruszyć w jej kierunku po drodze mierząc się nie tylko z wieloma przygodami, ale także korzystając z przywilejów bycia Larry'm. 
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice - recenzja
 
Gra jest klasyczną pprzygodówką, której obsługiwanie odbywa się za pomocą myszy. Gra skupia się przede wszystkim na zadaniach przedmiotowych. Poza tym zawiera funkcje dodatkowe w formie aplikacji w telefonie Larry'ego. Jest nią aplikacja pozwalająca na budowanie przedmiotów, mniejszych lub większych potrzebnych nam w dalszej przygodzie. Gra została także wyposażona w notatnik - aplikacja. 
 
Istotne elementy w poradniku zostały odpowiednio oznaczone:
 
- zebrane przedmioty - pogrubienie, kolor zielony
- zagadki, zadania, budowanie - pogrubienie
- wątek fabularny - kursywa
 
Miłej zabawy! 
Reklama