Jak zacząć grać w WoT? - World of Tanks

lubiegrac poradniki World of Tanks Jak zacząć grać w WoT? - World of Tanksautor:Anox

World of Tanks jest obecnie jedną z największych i najmocniej rozwijanych gier sieciowych w całej branży gier, tymczasem wielu graczy zastanawia się jak zacząć grać w WoT-a i co warto wiedzieć przed podejściem.

W grze oczywiście znajduje się odpowiednie wprowadzenie, zatem w poniższym tekście nie będziemy przytaczać Wam sterowania czy całkowitych podstaw. Postaramy się jednak dodać kilka wskazówek dotyczących kolejnych kroków na serwerach.

Dni konta premium w WoT

Wargaming za każdym razem oferuje na start pakiet dni konta premium, oferującego zwiększenie ilości uzyskiwanego doświadczenia oraz złota. Jeżeli rozważamy spędzanie z grą dłuższego czasu i mamy środki, wydaje się to być świetna okazja do szybkiego rozszerzenia grona dostępnych maszyn.

Ulepszenie konta może nastąpić także przy okazji specjalnych wydarzeń w World of Tanks, gdzie tego typu nagrody pojawiają się i uprzyjemniają odkrywanie nowej zawartości.

Dobrze zarządzanie doświadczeniem i kredytami

Za nasze dokonania na polach bitew otrzymujemy doświadczenie oraz kredyty, z pomocą których można rozbudować nie tylko Drzewko technologiczne, ale także zasób maszyn z ich ulepszeniami oraz możliwością umieszczenia w naszym Garażu.

Trzymaj się grupy

Jeżeli nie czujecie się pewnie na mapie, możecie chwilę wolniej rozpocząć, aby zaobserwować co robią nasi koledzy z zespołu na mapie, dzięki czemu ujrzymy gdzie mieszczą się najlepsze miejsca do ostrzału, jak realizuje się linia starć oraz gdzie możemy okazać się najskuteczniejsi.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners